Wix.com pristato ypatingą sprendimą verslui


Kai pradėjote vystyti savo verslą, turėjote labai daug lūkesčių bei tikėjotės greito augimo ir galimybių. Visgi, laikui bėgant, greičiausiai, supratote, kad kelias į sėkmę nebus toks sklandus, nes reikės atlikti nemažai smulkių darbų, kurie užima didelę dalį jūsų laiko. Reikia sukurti tinklalapį, jį valdyti, edukuoti komandos narius, išlaikyti vartotojų lojalumą, sukurti nepakartojamą strategiją socialiniams tinklams ir t.t. Ar kada pagalvojote, kas būtų, jeigu visas šias užduotis galėtumėte atlikti per vieną centralizuotą kanalą? Būtent tokį įrankį jums siūlo Wix Ascend. Jis įtraukia net 20 skirtingų produktų, padedančių augti jūsų prekės ženklui bei reklamuoti jūsų produktus ar paslaugas internete. Pažadame, kad šio įrankio dėka galėsite pasiekti visus jūsų verslo tikslus!

Bendraukite su savo vartotojais taip, kaip dar niekada to nedarėte


Pasiekiamumas yra pirmasis žingsnis, kuris garantuoja sėkmingą komunikaciją su jūsų klientais. Internetiniame tinklalapyje tą galite daryti net keliais būdais. Pirma – formos (angl. Forms), kurios padeda vartotojams gauti reikalingos kontaktinės informacijos kaip el. paštas ir atsiliepimai, kuriuos galėsite panaudoti marketingo tikslams ateityje. Antra – gyvas pokalbis (angl. Live Chat) – nauja komunikacijos forma internete, kuri patenkina vartotojų norą gauti atsakymą greitai. Šio įrankio dėka galėsite pasisveikinti su lankytojais ir pasiūlyti jiems paslaugas bet kuriuo paros metu. Dar vis svarstote, ar jums to reikia? Wix.com vartotojai, naudojantys šią funkciją tinklalapiuose pastebėjo net 33 proc. rezervacijų augimą ir 39 proc. padidėjusį pardavimų skaičių vos per vieną mėnesį!


Nesvarbu, ar tai yra tik pokalbis, o gal prašymas, rezervazija arba užsakymas, jūs galite valdyti visus užsakymus per vieną įrankį – gautųjų laiškų dėžutę (angl. Inbox). Sutaupysite daugybę laiko, naudodami jau išsaugotus atsakymų šablonus ir pridėdami nuorodą į vieną iš jūsų produktų arba bet kokį kitą išorinį failą vos vieno mygtuko paspaudimu. Kiekvieną kontaktą galite valdyti su kontaktų valdymo įrankiu (angl. Contact Manager). Jis leis kontaktams priskirti etiketes, užrašus ir kitus priedus.


Optimizuokite savo ir vartotojų laiką


Vienas iš svarbiausių verslininkų resursų yra laikas. Dienoje turite tik 1 440 minučių, kurias reikia išnaudoti kuo efektyviau. O tai galite padaryti, pasitelkę automatizavimą (angl. Automations), kuris leidžia susekti pasikartojančius veiksmus. Pavyzdžiui, padėkos žinutė yra išsiunčiama automatiškai, kai klientas įsigija prekę arba pasisveikinama su naujais tinklalapio lankytojais. Tokiu būdu vartotojus nustebinsite savo atsakomumo greičiu ir nusipelnysite jų lojalumo. Tyrimas atskleidė, kad Wix Automations padidino tinklalapio lankytojų srautą net 151 proc., o pardavimus – 29 proc.!


Kitos išvystytos technologijos Ascend platformoje leis jums valdyti daugiau monotiniškų užduočių nei tik el. laiškai – automatiškai generuoti sąskaitas arba valdyti kainas, optimizuoti darbo srautus, skirstyti projektus, taip pat bendradarbiauti su komanda. Matydami, kaip bėga kiekviena dienos minutė, galėsite išnaudoti savo laiką taip, kaip norite jūs.


Reklamuokite savo prekės ženklą visuose įmanomuose kanaluose


Marketingo guru teigia, kad geras turinys yra raktas į sėkmę. Ascend programoje rasite integruotus įrankius – el. laiškų marketingas (angl. Email Marketing), socialinių tinklų įrašai (angl. Social Posts) ir vaizdo įrašų programą (angl. Video Maker) tam, kad galėtumėte kurti nepakartojamą turinį, kuris atitiktų šiuolaikinių vartotojų poreikius.


Sėkminga skaitmeninio marketingo strategija įtraukia SEO, profesionalias marketingo kampanijas ir galimybę sekti jūsų progresą, atsižvelgus į statistiką. Kaip ir minėjome, dėka Ascend jūs tai galite padaryti iš vieno centralizuoto kanalo. Wix SEO Wiz suteikia daugybę intuityvių įrankių, kurie padės jūsų tinklalapį reitinguoti sąrašo viršuje ir pateiks rekomendacijų geriausiems raktažodžiams.


Galiausiai, augimas negali būti pasiektas be rezultatų matavimo. Būtent su Ascend jūs galite matuoti ir pagerinti jūsų turinio sėkmę su rinkodaros integracijos (angl. Marketing Integrations) galimybėmis, kaip Google Analytics ir Facebook Pixel. Nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų verslas, jūs galite žinoti viską apie jūsų tinklalapio lankytojų elgesį ir paprasčiau pasiekti jūsų tikslinę auditoriją su el. laiškais ir reklamomis socialiniuose tinkluose arba išsiųsti jiems nuolaidos kuponą (angl. Coupon) realiu jų apsipirkimo metu. Visa galia yra jūsų rankose tam, kad savo vartotojams galėtumėte suteikti tai, ko jie nori ir tada, kai jie to nori.

Kaip pradėti naudotis Wix Ascend įrankiu?


1. Apsilankykite Wix.com ir sukurkite paskyrą – tą padaryti galite nemokamai vos per keletą sekundžių.

2. Pasiekite Wix Ascend įrankį paspaudę čia arba per jūsų vartotojo paskyrą.

3. Štai ir viskas! Dabar galite pradėti valdyti visus savo verslo poreikius, pasitelkus vos vieną įrankį.