Wix.com pristato: 10 veiksmingiausių internetinio marketingo įrankių


Marketingo strategijos sąvoka neabejotinai turi daug reikšmių – ji apima nemažai įvairių išteklių bei reikalauja išskirtinių gebėjimų. Svarbiausi rinkodaros strategijos etapai, kuriuos privalo žinoti kiekvienas verslo savininkas yra kūrybiškas turinys, elektroninių laiškų marketingas, socialiniai tinklai, paieškos sistemų optimizavimas, tinklaraščių rašymas ir analitika. Nuo ko pradėti? Pirmiausia, reikėtų susikurti internetinę svetainę, kur galėsite pradėti įgyvendinti siūlomus marketingo strategijos žingsnius, reklamuoti savo produktus ir siūlomas paslaugas. O visus reikalingus ir naudingus įrankius galite rasti Wix.com tinklalapyje.


1. Elektroninių laiškų marketingas


Naujausi marketingo tyrimai atskleidžia, kad jau 2020 m. net pusė pasaulio populiacijos naudosis elektroniniu paštu. Siųsti elektroninius laiškus vartotojams yra vienas iš efektyviausių (ir nemokamų) būdų, siekiant palaikyti artimą ryšį su savo klientais. Elektroninių laiškų marketingui galite pasitelkti Wix.com įrankį „The Ascend Email Marketing tool“, kuriame rasite jau paruoštus laiškų šablonus ir kitas naudingas funkcijas. Patikėkite, šio įrankio dėka sutaupysite pinigų ir laiko bei pelnysite klientų lojalumą!


2. Socialinių tinklų įrašai


Dar vis neturite paskyrų populiariausiuose socialiniuose tinkluose? Susikurkite jas dabar! Marketingo strategija šiandien sunkiai įsivaizduojama be socialinių tinklų. Aktyvumas šiose platformose apima reguliarų ir nuoseklų įrašų skelbimą, todėl Wix.com socialinių tinklų kalendorius padės nepamiršti to daryti taip dažnai, kaip tik norėsite.


3. Vaizdo įrašų kūrimas


Ar žinotoje, kad vaizdo medžiagos turinys gali net 157% padidinti jūsų organišką srautą? Šis skaičius įrodo, kodėl jūsų verslas turėtų pradėti kurti video įrašus. Jums nereikia turėti specialių įgūdžių vaizdo įrašams filmuoti bei montuoti – tereikia įkelti savo turinį, o „Wix Ascend Video Maker“ pasirūpins visu kūrybiniu procesu.


4. Automatizacija


Sunku atsiminti ar atrasti laiko išsiųsti padėkas / sveikinimus naujiems klientams, prisijungusiems prie jūsų elektroninio pašto adresatų sąrašo? Pastoviems klientams Wix.com siūlo automatinį sprendimą – „Ascend Automations“ įrankį. Čia galėsite nustatyti automatinius elektroninių laiškų atsakymus – nuo pasisveikinimo su naujais nariais iki padėkos klientams už įsigytas prekes.


5. Wix Paieškos sistemų optimizavimas


Nėra prasmės turėti ir plėtoti visas pastarąsias strategijas, jei jūsų įmonės negalima rasti internetinėje paieškoje. Šios sistemos optimizavimą jums tobulinti padės „Wix SEO Wiz“ įrankis. Jo dėka jus galėsite pasiekti momentinį Google indexing ir gauti rekomenduojamus raktinius žodžius, asmeninį paieškos optimizavimo planą bei kitas privilegijas.


6. Tinklaraščiai


Blog‘ų rašymas yra svarbi priemonė, padedanti jūsų verslui pasiekti aukštesnę poziciją paieškos sistemose bei plėtoti naudingą turinį. Yra gana nemažai priežasčių, kodėl jums verta pradėti kurti tinklaraštį – pavyzdžiui, galėsite įkvėpti ir edukuoti savo skaitytojus, įsitvirtinsite kaip savo srities specialistas ar paprasčiausiai atrasite dar vieną būdą reklamuoti savo produktą. Kūrybiniame procese jums tikrai pravers Wix.com tinklaraščių platforma!


7. Nuolaidų kuponai


Akivaizdu – mes visi mėgstame gerus pasiūlymus. Įrodyta, jog 97% klientų apsipirkinėdami ieško nuolaidų. Jei norite, kad jūsų verslas patektų į šių pirkėjų radarą, galite sukurti nuolaidų kuponus – patekus į svetainę siūloma nuolaida padės ne tik pritraukti klientus, bet ir paskatins juos sugrįžti dar kartą.


8. Marketingo integracijos


Kiekvienas išmintingas marketingo specialistas žino, jog gebėjimas įvertinti savo sėkmę yra tikrai svarbus. Nors analitika nėra pats kūrybiškiausias darbas, tačiau tai tikrai svarbi ir reikalinga dalis kiekviename versle. Pavyzdžiui, Google Analytics ir Facebook Pixel įrankiai leidžia įgyti daug svarbių įžvalgų apie jūsų internetinės svetainės lankytojų elgesį. Su „Wix Ascend Marketing Integrations“ galėsite savo internetinę svetainę sujungti su įvairias galingais projektais ir jų produktais – „Facebook Pixel“, „Google Analytics“, „Yandex Metrica“, „Mailchimp“, „Crazy Egg“ ir kitais.


9. Pokalbiai


Šiuolaikinės technologijos klientams iš įmonių leidžia tikėtis dviejų esminių dalykų – autentiškos veiklos bei įmonės greito atsakymo į tiesiogines užklausas. Vienas iš sprendimų, kuriuos gali pritaikyti verslas yra tiesioginio pokalbio sprendimas jūsų internetiniame puslapyje. Ši funkcija yra naudinga, nes jūs galėsite atsakyti į bet kokius jūsų klientams iškilusius klausimus. Tobulinkite savo bendravimo su klientais įgūdžius kartu su „Ascend by Wix“.


10. Formos


Bandymas surinkti esamų klientų kontaktus ir informaciją apie juos dažnai tampa tikru iššūkiu. Vienas lengvai pasiekiamas būdas gauti informaciją apie jūsų svetainės lankytojus yra formų, veikiančių anketų principu, sukūrimas. Čia lankytojai galės nesudėtingai užpildyti informaciją ir ją tiesiai pateikti jums.