TOP 15 programėlių, su kuriomis galite kurti logotipus savo verslui


Jeigu jūsų prekės ženklo pagrindinis šaltinis reprezentuojantis jūsų verslą yra internetinė svetainė, tuomet jūsų logotipas turi būti jūsų prekės ženklo vizitinė kortelė. Logotipas – vizualinis elementas, kuris suteikia žmonėms galimybę pastebėti jūsų prekės ženklą ir susieti būtent su jūsų verslu. Maža to, tai suteikia vizualią asociaciją su bet kuo, kas siejasi su jūsų verslu ir turi galimybę perteikti jūsų įmonės idėją potencialiems klientams.


Logotipo kūrimo procesas gali pasirodyti gąsdinantis ir sunkus procesas, tačiau jį praėjus, dažniausiai žmogus supranta, jog patirtos išlaidos ir rezultatas atsiperka. Vis dėlto, norintieji logotipą susikurti patys, gali rinktis iš įvairių rinkoje siūlomų logotipų kūrimo programėlių. Apžvelgsime geriausias ir įvardinsime pagrindinius jų privalumus bei kainas.


1. „WIX Logo Maker“


„WIX Logo Maker“ programėlės kokybė prilyginama „Wix“ internetinėms svetainėms. Revoliuciją aplikacijų rinkoje sukėlusi programėlė prieš pradedant kurti logotipą pateikia keletą klausimų apie jūsų, kaip vartotojo, poreikius. Pagal jūsų atsakymus, algoritmų pagalba bus sukurtas jūsų būsimas logotipas. Viskas, ką reikia atlikti, tai išsirinkti savo mėgstamiausią logotipą ir pritaikyti jį pagal savo poreikį. Galite koreguoti viską: nuo šrifto iki piktogramos. Galite sukurti unikalų ir individualų vizualinį elementą. Logotipas pasakoja jūsų prekės ženklo istoriją, tad programėlė jums suteikia galimybę personalizuoti savo logotipą. Darbo rezultatą galite parsisiųsti iš karto paruoštame naudoti formate. Galite rinktis iš visų galimų dydžių ir pasirinkti bet kurį informacinės sklaidos kanalą – interneto svetainę, socialinius tinklus, vizines korteles ir kt.


Privalumai: praktinis ir intuityvus. Sofistikuotas, profesionalus ir unikalaus dizaino.

Kaina: yra paketas, kuris tinkamas visiems galimiems kliento poreikiams. Galite atsisiųsti nemokamą logotipo versiją arba susimokėti (pradedant nuo 16 USD), norinti atsisiųsti didelės raiškos SVG failus.


Taip pat galite įsigyti socialinei medijai skirtą paketą, kuriame jūsų logotipas bus pateiktas reikiamais pasirinktos platformos išmatavimais (pradedant nuo 22 USD). Galite žengti dar vieną žingsnį ir įsigyti neribotą ,,Wix” svetainės planą, kuriame pagal jūsų verslo pobūdį yra pritaikoma svetainė, nemokamas vienerių metų tinklas, duomenų saugojimas ir reklaminiai kuponai, skirti jūsų naujos svetainės viešinimui (14 USD / mėn.).


2. „Canva“


,,Canva” yra patogus logotipo kūrimo įrankis bei išsamus logotipo kūrimo redaktorius. Jo patogi ,,drag-and-drop“ funkcija suteikia patogumą bet kuriam įmonės savininkui susikurti norimą vizualinį elementą. Programelės siūlomus šablonus pritaikykite pagal savo prekės ženklo spalvas, stilių bei toną. Nusipirkę logotipą, turite 24 valandas, kad galėtumėte atlikti bet kokius pakeitimus ir vėl jį atsisiųsti neperperkant iš naujo.


„Canva” suteikia galimybę sukurti logotipą bet kurioje vietoje, turint aplikaciją savo mobiliajame telefone. Tai tas pats kūrybinis procesas, tik jis nenutrūksta jums nesant prie kompiuterio.


Privalumai: lengva naudoti tiek telefonu, tiek kompiuteriu.

Kaina: jeigu kūrybai naudosite savo nuotraukas ir dizaino elementus, jūsų logotipas bus nemokamas. Taip pat yra galimybė naudotis dizaino elementais, esančiais itin plataus pasirinkimo kataloge, kuriame yra įvairiausių nuotraukų ir kaina prasideda nuo vieno dolerio.


3. „Logoster“


„Logoster“ siūlo greitą ir paprastą sprendimą sukurti logotipą vos per kelias minutes. Ši programa turi įspūdingą vartotojų skaičių, kurie sėkmingai sukūrė logotipą ir panaudojo jį, kuriant savo įvaizdį reklaminiuose stenduose, internetiniuose puslapiuose bei kuriant verslo korteles.

Pagrindinės programėlės funkcijos padės įgyvendinti norimo dizaino kūrybos procesą. Programėlėje reikės nurodyti jūsų įmonės pavadinimą, pasirinkti sritį, su kuria dirbate ir pasirinkti logotipo konceptą. Programėlė jums gali pasiūlyti tiek variantų, kad gali būti sunku išsirinkti. Vėliau galite redaguoti savo emblemos maketą, šriftus ir spalvas.


Privalumai: paprastas ir lengvai pritaikomas.

Kaina: galite atsisiųsti mažo dydžio logotipą nemokamai arba pilno dydžio logotipą nuo 19,99 USD.


4. „Ucraft“


Naudodamiesi piktogramomis, tekstu ir įvairiomis kūrimo formomis, kiekvienas gali susikurti nemokamą logotipą naudojant ,,Ucraft” . Ši programėlė turi daugiau negu milijoną skirtingų SVG piktogramų. Logotipų kūrimo įrankis buvo sukurtas atsižvelgiant į pradedančiuosius asmenis, nes naudojantis aplikacija, kūrimo eigoje nuolat atsiranda patarimų ar naudingų pasiūlymų. Nors logotipų stilius yra labiau ,,karikatūrinis”, tai yra geras, greitas ir nemokamas būdas sukurti logotipą.


Privalumai: galite atsisiųsti savo logotipą nemokamame PNG/SVG faile.

Kaina: 100 % nemokama.


5. „Hipster Logo Generator“


Ar jūsų verslas orientuotas į jaunimą? ,,Hipster“ logotipo generatorius gali būti geriausias jūsų sprendimas. ,,Hipster Logo Generator“ idėja gimė iš ,,hipsterių‘‘ subkultūros judėjimo, kuris tendencingai įsilieja į ekologiškų, stilingų kavinių bei kirpyklų rinką.


Šis logotipų kūrimo įrankis yra labai paprastas tiek veiksmų, tiek funkcionalumo aspektu. Pradžioje pasirinkite logotipo formą ir personalizuokite teksto stilių aplink jį. Pridėkite šiek tiek smagių detalių, kad užbaigtumėte savo naują logotipą.


Privalumai: madinga ir paprasta naudoti.

Kaina: PNG formato failai yra nemokami, o SVG formato failai prasideda nuo 10 USD.


6. „GraphicSprings“


,,GraphicSprings“ siūlo rinktis iš plataus verslo tipų pasirinkimų ir suteikia galimybę kiekvienam verslui sukurti atitinkamą logotipą. Keletas esamų kategorijų yra gyvūnai, maistas ir gėrimai, ne pelno siekiantys verslai, mada, gėlės ir internetas. Jūs taip pat galite pasirinkti, ar norite logotipo su tekstu, ar kažko labiau abstraktaus. Prieš pradedant kurti logotipą įveskite savo vardą, pasirinkite vaizdą ar formą ir spustelkite tam tikrus elementus, kad būtų pritaikyta jums tinkama spalva ar dydis.


Privalumai: tinkamas įvairioms įmonėms.

Kaina: logotipų kaina atsisiuntimui prasideda nuo 20 USD.


7. „Looka


Dirbtinio intelekto dėka galite sukurti savo viziją atitinkantį individualų logotipą – jums nereikės jokių dizaino įgūdžių ar žinių. Tereikia įrašyti jūsų verslo pavadinimą ir verslo tipą. Tuomet jums reikės pasirinkti pageidaujamą spalvų schemą, o visą kitą už jus atliks programėlė.


Susikūrę dizainą, atsisiųskite socialinių medijų rinkinį, prekės ženklo gaires ir vizitinės kortelės dizainą. ,,Looka“ apgalvoja vieną žingsnį į priekį ir siūlo vartotojams visą įmonės dizainui sukurti skirtą paketą, kuriame yra pilnai nurodomas prekės ženklo naudojimas. Ieškote įkvėpimo? Jo galite rasti besižvalgydami į kitų įmonių sukurtus logotipus.


Privalumai: naudoja dirbtinio intelekto technologiją ir siūlo pilną prekės ženklo naudojimo patirtį.

Kaina: pagrindis PNG failų paketas prasideda nuo 20 USD iki 65 USD didelės raiškos logotipams.


8. „Oberlo Logo Maker“


,,Oberlo Logo Maker“ supranta, koks artimas logotipas turi būti prekės ženklui, todėl sukūrė itin patogų, ekonomišką ir įdomų įrankį jam sukurti. Logotipo kūrimo redaktoriui nereikia techninės patirties. Viskas, ko reikalauja programėlė, tai pridėti savo įmonės pavadinimą ir tada keisti elementus (spalvas, šriftus, piktogramas ir pozicionavimą). Nors programelė yra paprasta, tačiau joje daug yra gudrybių. Negana to, programėlė yra nemokama, todėl verta išbandyti visus pateikiamus parametrus.


Privalumai: paprasta ir nesudėtinga naudoti.

Kaina: nemokama.


9. „LogoMakr“


„LogoMakr“ įtraukia iš pat pradžių, kuomet savo internetinėje svetainėje pateikia vaizdo įrašą apie tai, kaip sukurti logotipą. Programėlės opcijos yra šiek tiek ribotos, palyginti su kitomis, tačiau joje lengvą naudoti „drag-and-drop“ funkciją, kuri puikiai tinka žmonėms, neturintiems jokios patirties dirbant su dizainu.


Privalumai: „drag-and-drop“ funkcija ir 100 % nemokama.

Kaina: mažesnės raiškos failą galite atsisiųsti nemokamai, o didelės raiškos failai kainuoja nuo 19 USD.


10. „FreeLogoDesign“


Ši patogi programėlė padės jums sukurti tinkamą įmonės ar organizacijos logotipą. Jums tereikia pasirinkti vieną iš šablonų ir toliau galėsite redaguoti savo logotipą tol, kol rezultatas jus visiškai tenkins. Atsisiųsti logotipą galėsite visiškai nemokamai. Nemokama įrankių svetainė yra moderni ir suteikia puikių rezultatų. Jie taip pat pateikia „įkvėpimų“ skyrelį, kuriame galite naršyti ir apžvelgti kitų įmonių logotipus. Pastebėjote kažką, kas jums patinka? Galite spustelti ir pradėsite. Atsisiuntus logotipą galėsite jį bendrinti savo svetainėje, socialinės medijos profiliuose ir ant savo prekių.


Privalumai: pilnai funkcionuojanti programėlė ir „įkvėpimų“ skyrius.

Kaina: nemokama.


11. „Logo Type Maker“


Šis įrankis idealiai tinka pradedantiesiems ar mažoms įmonėms, kurios ieško greito sprendimo, neužimančio daug laiko ir nekainuojančio daug pinigų. Norėdami pradėti procesą, įterpkite savo prekės ženklo pavadinimą ir specialiame lange atsiras sugeneruotų logotipų sąrašas. Pasirinkite vieną logotipą ir galite pradėti koreguoti piktogramą, spalvas ir dydį. Pagrindiniame plane yra didelės raiškos logotipų failai, o planai su priemokom siūlo daugiau galimybių, pavyzdžiui, vektorinius failus, socialinės medijos rinkinį ir neribotus pakeitimus.


Privalumai: įperkamas, šiuolaikiškai atrodantis logotipas su pilnu prekės ženklo paketu.

Kaina: pagrindiniai planai prasideda nuo 3 USD, o priemokų planai nuo 6 USD.


12. „DesignMantic“


Įrašius savo įmonės vardą ir pasirinkus sritį, „DesignMantic“ pateikia jums keletą jau iš anksto paruoštų parinkčių. Pasirinkite tą, kuri jums atrodo labiausiai tinkama ir pradėkite ją redaguoti. Vieną kartą galite pakeisti piktogramą, formą ir pritaikyti spalvas, dydį, šriftus. Logotipo redaktorius suteikia galimybę parodyti, kaip jūsų logotipas atrodys ant marškinėlių, vizitinių kortelių. Tai puikus būdas pamatyti, kaip jūsų kompozicija atrodys realiai. „DesignMantic“ – nėra pats madingiausias logotipo generatorius, tačiau jis tinka pagrindinėms funkcijoms įgyvendinti ir tai yra patikima programėlė.


Privalumai: galimybė pridėti prekės ženklo sprendimo funkciją.

Kaina: kainos prasideda nuo 37 USD.


13. „Logo Genie“


Ši programėlė suteikia vartotojui galimybę patogiai įgyvendinti savo idėjas. Jus galite sukurti puikų logotipą per penkias minutes. Pradžioje, pasirinkite norimą logotipą (galite pasirinkti vieną iš siūlomų plačiame jų asortimente) ir tada jį pritaikyti koreguojant piktogramą, šriftus ir spalvas.


Privalumai: prieš atsisiųsdami, galite peržiūrėti savo logotipą.

Kaina: norėdami atsisiųsti logotipą įvairiais formatais kaina prasideda nuo 30 USD.


14. „Online Logo Maker“


Nesuskaičiuojamas įmonių skaičius naudojasi „Online Logo Maker“ programėle. Registracija nereikalinga, o logotipą galite sukurti nemokamai. Redagavimo priemonė yra patogi ir intuityvi. Kiekvieną kartą spustelėjus elementą, pasirodys pasiūlomųjų veiksmų sąrašas, kuris jums padės procesų eigoje. Galite įkelti savo norimą vaizdą arba naudotis viena iš daugelio galimų formų, vaizdų ir piktogramų.


Privalumai: įkelkite savo vaizdą arba panaudokite vieną iš siūlomų.

Kaina: nemokama.


15. „Logo Garden“


Naudodami tinklelį, galite pasirinkti bet kurią piktogramą (visos jos yra suskirstytos pagal kategorijas) ir pridėti naują savo vardu. „Logo Garden“ leidžia vartotojams sužinoti, kaip greitai jie gali pasiekti rezultatų, įrašant teiginį: „Logotipas per kelias minutes, o ne dienas“.


Turėdami omenyje visus vartotojų tipus, „Logo Garden“ siūlo patarimus, kaip pritaikyti savo simbolį, kaip redaguoti tekstą ir kaip teisingai nustatyti savo logotipą. Be to, jie apima naudingų logotipų kūrimo patarimų sąrašą, į kurį galima žvilgtelti redaguojant savo kompoziciją.


Privalumai: puikiai tinka naujokams, nes turi pagrindines funkcijas ir naudingus parametrus.

Kaina: nemokama.


Šios programėlės suteikia patogią funkciją sukurti pigų ir greitą logotipą. Kai jau išsirinksite programėlę, vertėtų nepamiršti keleto taisyklių.


- Nedarykite labai mažo logotipo, nebijokite jį padidinti. Jūsų logotipas neturėtų būti mažesnis už teksto aukštį.

- Suderinkite savo elementus tarpusavyje. Norint užtikrinti estetinį balansą, elementai turėtų būti sulygiuoti, gerai matomi, o spalvos turi būti suderintos.

- Suteikite fonui kontrastą. Įsitikinkite, kad jūsų logotipas yra matomas ir fonas leidžia pastebėti jūsų logotipą.

- Suderinkite savo elementus. Tekstas turi būti tinkamo dydžio ir įskaitomas, kad ir kur jis būtų rodomas.

- Proporcingai sudėliokite savo turinį. Norėdami sukurti vizualiai patrauklų logotipą, jūsų turinys neturi būti didesnis už jūsų logotipą.

- Apipavidalinkite logotipą. Galite savo logotipą vaizduoti rėmelyje. Pasikliaukite logotipo dizaino tendencijomis ir palikite pakankamai vietos tarp savo logotipo ir pasirinkto rėmelio.

- Žaiskite su spalvomis ir detalėmis. Skirtingų dydžių detalės, didesnių ar mažesnių raidžių naudojimas paįvairina bendrą vaizdą. Didelio šrifto logotipai suteikia stiprų įvaizdį, o mažųjų raidžių naudojimas skatina priartinti žvilgsnį ir sukelia didesnį susidomėjimą.