Ruošiatės kurti naują tinklapį? Pirmieji žingsniaiNesvarbu, koks yra jūsų verslas, tikėtina, jam reikalinga interneto svetainė. Pasiryžote, prisėdote prie kompiuterio ir… nuo ko pradėti?

Pradėkite nuo turinio strategijos pasirinkimo. Pirmiausia, atlikite tyrimą. Susiraskite savo konkurentų interneto svetaines, įkvėpimo ieškokite dairydamiesi į kuo skirtingesnius tinklapius. Ant popieriaus lapo nusibraižykite būsimo savo tinklapio struktūrą: kokie bus jo vidiniai puslapiai, sritys ir kategorijos. Pagalvokite ir užsirašykite, kokios spalvos turėtų dominuoti svetainės dizaine. Pasirinkite šriftus – nepersistenkite, užteks tarpusavyje derančių 2-3 šriftų. Paklauskite savęs, kokių funkcijų reikės tinklapiui. Pasirūpinkite aukštos kokybės nuotraukomis – jų prireiks ir gerų.

Tuomet imkitės turinio rašymo. Gerai apgalvokite pagrindinę žinutę, kuri matysis pagrindiniame puslapyje. Ji turi būti aiški ir apibūdinti jūsų verslą, paaiškinti, kokiai auditorijai skirtos jūsų paslaugos ar prekės, apibrėžti jūsų verslo unikalumą ir privalumus. Pagalvokite apie tai, kas parodytų jūsų pasiekimus: sertifikatai, geri klientų atsiliepimai. Apgalvokite savo verslo istoriją. Apibrėžkite, kokią vertę jūsų verslas sukuria konkrečioms auditorijoms. Pasiruoškite šūkį, logotipą, trumpą video apie savo verslą.

Nepamirškite, kad svetainėje būtinas kvietimas veikti. Pagalvokite, ką norite, kad vartotojai, atėję į jūsų tinklapį, padarytų: paliktų savo kontaktus, užsiprenumeruotų naujienlaiškį, pirktų el. parduotuvėje?

Jeigu visa tai apgalvojote, užsirašėte ir pasiruošėte, svetainę kursite lengvai ir greitai.

#Aktualu #Verslas #Internetas