Rinkodaros gidas Pinterest, Medium ir YouTube platformose


Daugeliui žmonių laiko leidimas socialiniuose tinkluose tapo kasdienine rutina. Būtent dėl šios priežasties išnaudoti socialinių tinklų rinkodaros subtilybes savo versle, norint pardavimų augimo, yra būtina. Ar jūs pasiruošę sužinoti veiksmingiausias strategijas, kuriomis galėsite naudotis Pinterest, Medium ir YouTube kanaluose?


Pinterest


Bendra apžvalga: Pinterest yra išskirtinė socialinių tinklų platforma, suteikianti galimybę atrasti vizualų turinį, kuris įkvepia kurti. Čia galite rasti daugybę idėjų – nuo receptų iki stiliaus detalių. Labiausiai patikusias nuotraukas arba vaizdo įrašus galima susikelti į atskiras kategorijas ir bet kada prireikus peržiūrėti dar kartą. Pinterest savo vartotojus apjungia, remiantis kiekvieno žmogaus pomėgiais. Šiame socialiniame tinkle žmonės bendrauja išsisaugodami kito vartotojo turinį bei jį komentuodami.


Galimos turinio pateikimo formos:


Pins‘ai: tai individualios idėjos, pateikiamos paveikslėlių, vaizdo įrašų, GIF‘ų ar infografikų formatu. Sukurtas idėjas galėsite įkelti patys arba atrasti jas savarankiškai Pinterest platformoje, o vėliau dalintis su kitais vartotojais. Pins‘ai gali būti jūsų produktai, patarimai apie jūsų siūlomas paslaugas, tinklaraščio įrašai ir viskas, kas atrodo vizualiai patraukliai.


Pinterest verslo paskyra: didžiausias verslo puslapio privalumas yra prieiga prie analitinių duomenų. Jie leis jums patobulinti savo verslo strategiją, matuodami jūsų turinio išsisaugojimo rezultatus bei rodydami svarbius duomenis apie srautą iš jūsų svetainės ir kitų socialinių kanalų. Svarbiausia, jog tai yra visiškai nemokama paslauga! Jeigu ieškote įkvėpimo, žvilgtelėkite į mūsų Wix‘s Pinterest paskyrą.


Medium


Bendra apžvalga: Medium platforma yra vieta, kurioje registruoti vartotojai gali skelbti minčių ir asmeninių patirčių turinį. Jums tereikia užsiregistruoti puslapyje ir susikurti savo paskyrą, kurioje galėsite pasižymėti jus dominančias temas. Tokiu būdu puslapyje galėsite džiaugtis sukurta individualia patirtimi. Medium socialiniame tinkle skaitykite ne tik kitų mintis, bet rašykite ir patys.


Ką publikuoti? Jūs turėtumėte skelbti istorijas, kurios jūsų manymu gali sudominti auditoriją. Pavyzdžiui, mes publikavome istorijas apie mums veikiančias socialinių tinklų turinio idėjas, mūsų dizainerių siūlomus šriftų pasiūlymus ir keletą jų tendencijų, kurios bus aktualios ateinančiais metais.


YouTube


Bendra apžvalga: šio kanalo pristatyti nebereikia, nes jį žino visi. Tai vieta, kurioje galite peržiūrėti įvairiausių sričių vaizdo įrašus: treniruočių užsiėmimai, muzikos vaizdo įrašai, vlog‘ai, smagūs vaizdeliai, produktų reklamos, internetiniai seminarai – čia rasite viską. Šioje platformoje galite mėgti, dalintis, bendrinti ir komentuoti vaizdo turinį, kurį stebite.


Verslo sritys, kurios turėtų naudotis YouTube platforma: šis socialinis tinklas bus naudingas bet kokiam verslui! Tai įrodo daugybė statistinių duomenų vaizdo įrašų marketingo srityje. Pavyzdžiui, jūsų keliami vaizdo įrašai gali prisidėti prie 157% padidėjusio organiško srauto jūsų svetainėje. Taigi, nesvarbu, ar esate profesionalus video kūrėjas, ar ne, apsvarstykite galimybę realizuoti save YouTube kanale.


Turinio parinktys:


Vaizdo įrašai: tai yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės užsuka į YouTube. Tiesa, platformoje kiekvienas įkeltas vaizdo įrašas turi 15 minučių limitą, nebent jūsų paskyra yra patvirtinta.


Kanalai: prieš įkeldami vaizdo įrašą, jūs turėsite sukurti savo YouTube kanalą – tai bus jūsų paskyros pagrindinis puslapis.


Prekių ženklų paskyros: jeigu norite turėti kelis kanalo valdytojus, sukurkite Google paskyrą. Kadangi YouTube yra Google dukterinė įmonė, tai prisijungę prie Google paskyros, galėsite valdyti ir YouTube paskyrą.


YouTube kanalas jūsų verslui: šios platformos verslo paskyros standartai nesiskiria nuo jūsų asmeninės paskyros. Visgi, verslo paskyroje jūs galite susikurti itin profesionalų įvaizdį – sugalvoti pavadinimą, panaudoti logotipą, įkelti ilgesnius nei 15 minučių vaizdo įrašus. Įkvepiančių idėjų ir išsamesnę informaciją galėsite rasti Wix YouTube kanale.


Kaip socialinių medijų planą pritaikyti savo verslui? Nuolat kelkite vaizdo įrašus į YouTube kanalą. Kai sulauksite daug dėmesio, galėsite reklamuoti savo turinį pasitelkdami elektroninio pašto marketingą. Taip pat, turėdami Wix Video įrankį lengviau sinchronizuosite vaizdo įrašų turinį tiesiai iš YouTube į savo svetainę.


Reklama YouTube platformoje: reklamuojami įrašai kanale leis jūsų turinį pamatyti daugiau žmonių. Be to, už reklamą mokėsite tik tada, kai vartotojai parodys susidomėjimą vaizdo įrašu. Čia rasite viską, ką reikia žinoti apie reklamą YouTube.