PARUOŠKITE SAVO SPORTO SVETAINĘ KLIENTŲ NAUJŲJŲ METŲ PAŽADAMSNaujieji metai – puikus laikas pasistūmėti į priekį su savo kūno puoselėjimo verslu. Tai galite padaryti motyvuodami esamus lojalius klientus ir įkvėpdami naujus.

Pradėkite nuo verslo ir marketingo užduočių sąrašo, pateikto žemiau, kuris lankytojams padės sėkmingai siekti 2020 metų sporto tikslų. Sekite žingsnius čia arba galite atsisiųsti anglišką versiją PDF formatu.


1. Patobulinkite savo svetainę ir programėlę

· Atnaujinkite užsiėmimų tvarkaraštį: pridėkite naujų užsiėmimų ir aprašymų. Atnaujinkite tvarkaraštį visiems metams.

· Priimkite mokėjimus: pasirinkite mokėjimų teikėją atsiskaitymams internete. Visas operacijas galite tvarkyti naudodami „Wix“ prietaisų skydelį.

· Siūlykite mokamus planus: suteikite klientams galimybę pasirinkti užsiėmimų planą arba narystę. Tai galite padaryti naudojant „Paid Plans“.

· Įgalinkite laukimo eilę: pasiūlykite klientams galimybę stoti į eilę, kai nelieka vietų į kasdienius užsiėmimus. Jūsų klientai gaus pranešimą, kai vieta atsilaisvins.

· Pridėkite seminarus: motyvuokite klientus stiprinti savo esamą fizinę ar mentalinę formą. Renkite seminarus, kurių metu dėmesys bus sutelkiamas į konkrečių įgūdžių lavinimą ar meditaciją.

· Parduokite savo treniruočių vaizdo įrašus: įkelkite savo treniruočių vaizdo įrašus į svetainę. Pasiūlykite savo klientams įsigyti vaizdo įrašų prenumeratą.

· Prekiaukite savo produktais: pridėkite internetinę svetainę, kurios pagalba galėsite parduoti savo produktus.

· Paskatinkite klientus naudotis jūsų mobiliąją programėle: leiskite klientams užsiregistruoti ir mokėti už užsiėmimus, komunikuoti su bendruomene ir matyti atnaujinimus – viskas vienoje vietoje.


2. Valdykite savo darbo eigą

· Pridėkite darbo valandas: nurodykite bendras darbo valandas arba kiekvieno komandos nario atskirai.

· Sinchronizuokite savo kalendorius: susiekite savo tvarkaraštį su darbuotojų „Google“ kalendoriais ir nuolat atnaujinkite, atsiradus pakitimams.

· Paskirkite pozicijas ir leidimus: suteikite savo komandai pozicijas, kurios leistų jiems prisidėti prie internetinės svetainės valdymo.

· Valdykite savo verslą telefonu: naudodami „Wix“ mobiliąją programėlę matysite užsiėmimų lankomumą, galėsite bendrauti su klientais ir peržiūrėti narių profilius.

· Pridėkite skambinimo mygtuką: padėkite klientams lengviau jus pasiekti, suteikdami skambinimo mygtuką savo svetainėje. Sukurkite teksto laukelį, kuriame įrašysite savo telefono numerį arba sukurkite mygtuką „Skambinti“.

· Sukurkite automatizuotus laiškus: susisiekite su naujais arba seniai nematytais klientais. Priminkite klientams, kad jų narystė eina į pabaigą.

· Persiųskite „Facebook“ žinutes: bendraukite su klientais vienoje vietoje, susiedami savo „Wix“ gautuosius laiškus su „Facebook“ puslapiu.

· Gaukite įžvalgas apie savo klientus: pridėkite tokių marketingo įrankių kaip „Google Analytics“ arba „Facebook Pixel“. Šie įrankiai padės labiau pažinti svetainės lankytojus.

· Sekite savo sėkmę: stebėkite svetainėje lankytojų judėjimą, klientų apsilankymus bei finansus.


3. Paruoškite marketingo planą

· Būkite matomi „Google“: nuosekliai vadovaukitės SEO planu, kurio dėka pritrauksite lankytojų srautą į savo svetainę.

· Sukurkite reklaminius vaizdo įrašus: pristatykite savo verslą su reklaminiais vaizdo įrašais. Pasidalinkite jais savo svetainėje bei socialiniuose tinkluose.

· Plėskite lankytojų pašto adresų sąrašą: norint surinkti daugiau elektroninio pašto adresų, galite pasiūlyti svetainės lankytojams užpildyti prenumeratos formą. Nuosekliai siųskite jiems pasiūlymus ir nuolaidas.

· Pridėkite Wix Chat: gyvo pokalbio funkcijos pagalba klientai galės pasirinkti sau tinkamus užsiėmimus. Siųskite nuorodas į užsiėmimus, kuriuos rekomenduotumėte jiems pagal išvardytus poreikius.


4. Susisiekite su savo klientais

· Pasiūlykite kuponą: sukurkite pasiūlymą, kuris pritrauks naujų klientų ir apdovanos lojalius klientus.

· Siųskite marketinginius laiškus: reklamuokite savo sporto užsiėmimus ir pateikite su sveikata susijusių patarimų naujiems metams.

· Būkite aktyvūs socialiniuose tinkluose: susiplanuokite socialinių tinklų įrašus, susiedami juos su savo internetine svetaine. Įterpkite motyvuojančias frazes, vaizdo įrašus bei atsiliepimus.

· Motyvuokite savo narius: reguliariai pabendraukite su savo klientais – tai galite daryti gyvo pokalbio funkcijos arba elektroninio laiško pagalba. Padėkite jiems neapleisti savo sporto tikslų sausį ir vėliau.

· Suburkite bendruomenę: skatinkite klientus bendrauti su kitais, tai jie gali daryti „Wix“ mobiliojoje programėlėje, naudodami forumą, pokalbius ir dar daugiau.

0 views