Logotipų tendencijos – ką padaryti, kad prekės ženklas sutviskėtų?Kai pirmą kartą sutinkame žmogų, dažniausiai įsimename bent vieną detalę, kuri vėliau mums jį primena. Kokia tai detalė jūsų versle? Žinoma, logotipas! Jis dominuoja visur – socialinėje erdvėje, internetiniame tinklalapyje ar įmonės vizitinėje kortelėje. Be abejo, labai svarbu, jog logotipo dizainas atitiktų naujausias tendencijas.

1. Kūrybiška tipografika

Ne paslaptis, jog daugelyje logotipų naudojamas tekstas. Kodėl jis toks efektyvus? Tai pats paprasčiausias būdas pranešti apie jūsų prekės ženklą. 2018 m. šioje srityje pasižymi kūrybiškumu bei vaizdingumu. Galite išbandyti išplėstą ar chaotišką tipografiką, o taip pat naudoti rašymo ranka efektą. Tai jūsų prekės ženklui suteiks žaismingumo bei kasdieniškumo.

2. Ryškios spalvos

Įsivaizduokite, jog logotipo dizainui galite rinktis bet kokią spalvą. Būkite drąsūs – naudokite ryškių spalvų paletę, kuri atkreips dėmesį. Nebijokite išlaisvinti vaizduotės, tačiau pasirinkimą derinkite su prekės ženklo dizainu.

3. Geometrinės figūros

Nuo 2017 m. vyravusi geometrinių figūrų tendencija tęsiasi! Šiemet ir vėl vyrauja paprastumas – jis būdingas tiek linijoms, tiek pasirinktoms figūroms. Šie elementai turi būti sudėlioti taip, kad galutiniame rezultate būtų gautas išbaigtas ir neperkrautas vaizdas.

4. Logotipai, pritaikyti socialiniams tinklams

Logotipas privalo būti pritaikytas socialinei erdvei, kurioje jį matys tūkstančiai vartotojų. Daugelyje platformų siūlomas kvadrato formos logotipas, todėl naudinga savo prekės ženklo dizainą pritaikyti būtent tokiam formatui.

5. Subtili animacija

2017-ieji buvo vaizdo įrašų metai. Tendencija buvo tokia populiari, kad atkreipė ir logotipų dizainerių dėmesį. Šiuo metu vis labiau populiarėja „judantys“ logotipai – paveikslėliai. Tokiu būdu ne tik atkreipiamas dėmesys, tačiau pačiam logotipui taip suteikiama gyvybingumo.

6. Skaitmeninis teptukas

Ar pamenate, kaip vaikystėje tapydavote teptuku? Šios nuostabios dienos grįžta! Toks stilius derina rašymo ranka efektą bei skaitmeninę kūrybą. Tai itin patrauklu akiai – toks sprendimas leidžia maišyti ryškias spalvas, o taip pat kuria teptuku tapytos tekstūros iliuziją.

7. Raidžių išdėliojimas

Sukurkite tekstine medžiaga paremtą logotipą ir nebijokite žaisti su tarpais. Galite naudoti trumpinius, pateikite raides aukščiau, žemiau ar šalia viena kitos taip, kad sukurtumėte unikalų stilių. Toks būdas itin tinkamas įmonėms, turinčioms ilgus pavadinimus, o pasirinktas šriftas iš esmės tampa jų išskirtiniu logotipu.

Svarbu prisiminti, kad geras logotipas turi atitikti prekės ženklą bei veikti tarsi simbolinis jūsų verslo atspindys. Nepabijokite sekti naujausių tendencijų, ir nesibaiminkite atnaujinti logotipą kas kelerius metus!


Jaunojo verslo bendruomenė

El. paštas:

wixhub-LT@wix.com

Rūdninkų g. 2, Vilnius, Lietuva

Paskyra Facebook'e:

Wix Hub Lithuania