Kaip sukurti profesionalų tinklalapį 2019 m.?


2019 m. dėka technologijų progreso susikurti tinklalapį yra daug paprasčiau negu daugelis galvoja! Geriausia tai, jog nebūtina turėti mokslinio laipsnio informacinių technologijų ar tinklalapių dizaino srityje!


Kaip tai padaryti? Pristatome visus reikalingus žingsnius, kurie padės susikurti profesionalų tinklalapį!


1. Nusistatykite tikslus


Prieš pradedant, turite žinoti, ko siekiate. Tinklalapis gali būti įvairių formų, priklausomai nuo jūsų tikslų:

 • Elektroninė parduotuvė, skirta produktų pardavimui.

 • Portfolio tinklalapis, skirtas darbų demonstracijai.

 • Nukreipiamasis tinklalapis, skirtas siekti marketingo tikslų.

 • Tinklaraštis, skirtas dalintis mintimis.


Turėkite omenyje, kad tiek jūsų tinklalapio lankytojai, tiek ir Google botai turi suprasti jūsų internetinės svetainės tikslą ir apie ką yra jūsų verslas akimirksniu. Jei tinklalapis turi keletą tikslų, tai gali supainioti jūsų lankytojus ir padidinti šansus, kad jie išjungs jūsų tinklalapį anksčiau nei jūs norėtumėte.


2. Pasirinkite tinkamą turinio valdymo sistemą


Kai jūsų tikslai tampa aiškūs, kitas žingsnis - pasirinkti, kas gali padėti juos pasiekti? Egzistuoja daugybė platformų, tačiau, ne visos yra lygios. Jeigu turite abejonių dėl pasirinkimų - Wix.com reitingas yra #1 pasaulyje. Kodėl? Štai keli paprasti argumentai:

 1. Kaina - tinklalapio sukūrimas yra visiškai nemokamas iki kol sugalvosite, kad norite jį patobulinti tam tikrais sprendimais.

 2. Jūsų stilius - jūsų ir rezultatai. Principas „pasidaryk pats“ jums leidžia sukurti tokį tinklalapį, kokį visada įsivaizdavote.

 3. Paprasta naudoti. Net ir pati sudėtingiausia platforma nereiškia, kad ja naudotis turi būti sunku. Netgi priešingai. Wix „drag and drop“ principas leidžia bet kokios formos turinį patalpinti ten, kur jūs norite, tik vienu pelės paspaudimu be trečiosios šalies įsikišimo.


3. Pasirinkite tinkamą išdėstymą


Ar žinojote, kad lankytojas nuomonę apie jūsų tinklalapį susidaro per 50 milisekundžių? Štai kodėl yra svarbu turėti aiškų ir apgalvotą elementų išdėstymą. Štai kodėl Wix.com turi daugybę šablonų, kuriuos pasirinkę nebeturėsite galvoti apie išdėstymo logiką.


4. Pasirinkite tinkamą domeno pavadinimą


Trumpais žodžiais tariant, domenas - tai svetainės pavadinimas arba tai, kas eina po www. Egzistuoja trys pagrindiniai faktoriai, kurių patariama laikytis renkantis pavadinimą:

 • Trumpas: kuo ilgesnis pavadinimas, tuo sunkiau jį prisiminti ir ištarti.

 • Paprastas: venkite simbolių, specialių ženklų ir skaičių.

 • Atvaizduojantis: stenkitės, kad pavadinimas sietųsi ir atspindėtų jūsų veiklą.


5. Paruoškite turinį


Paruoškite nuotraukas, tekstus ir vaizdo įrašus, kad turėtumėte, ką publikuoti. Nepamirškite, kad jūsų turinys turėtų būti kuo labiau autentiškas! Taip pat, galvokite apie savo tinklalapį kaip apie personą, reprezentuojančia save. Todėl spalvos, raštai, netgi logo - turi atspindėti tai, ką norite ištransliuoti.


6. Pasirūpinkite SEO


Kad jūsų tinklalapis patektų į Google paieškos sistemą, reikėtų pasirūpinti tinkama jo optimizacija. SEO - tai sritis, kuri reikalauja specifinių žinių ir įgūdžių, tačiau jūs vis tiek galite atlikti kelis nesudėtingus žingsnius:

 • Raktažodžiai: naudokite tikslinius raktažodžius, kurie siejasi su jūsų pasirinkta sritimis.

 • Struktūra: Google paieškos sistemos geriau vertina tinklalapius, kurių struktūra yra tvarkinga.

 • Vidinės jungtys: būkite matomi visur. Kuo daugiau jūsų tinklalapio pėdsakų randama kitose svetainėse, tuo didesnė tikimybė, kad būsite geriau indeksuojami Google algoritmo.


7. Optimizuokite išmaniesiems įrenginiams


Mažesnis ekranas ne visada reiškia mažesnį poveikį. Būtent taip yra ir su išmaniaisiais įrenginiais. Tiesą sakant, šiandien internetas priklauso išmaniųjų naudotojams! Wix.com vartotojams, tinklalapio versijos išmaniesiems sugeneruojamos automatiškai!


8. Prieinamumas visiems


Ar ieškote galimybių pasiekti užsienio rinkas? Pasiūlykite lankytojams savo turinį jų gimtąja kalba! Tokiu būdu lankytojai labiau įsitraukia į jūsų siūlomą turinį ir perka daugiau!