Išplėskite verslo galimybes su naujomis Wix Bookings funkcijomis


Jeigu esate verslininkas, kuriam svarbu, kad klientai galėtų lengvai užsisakyti arba rezervuoti susitikimus bei paslaugas, o jūsų prioritetas – sklandus ir patogus rezervacijos procesas – turime jums pasiūlymą! Tai Wix Bookings – virtuali rezervacijos sistema, kuri pasiūlys vartotojams paprastesnę ir greitesnę registracijos patirtį. Šis įrankis yra pritaikytas įvairiausioms verslo sritims: nuo jogos treniruočių iki asmeninių konsultacijų.


Kodėl jums reikia rezervacijų valdymo įrankio?


Prieš pristatant Wix Bookings galimybes, prisiminkime, kodėl rezervacijos sistema yra itin svarbi jūsų tinklalapio dalis, jeigu esate paslaugų tiekėjas. Jūsų pagrindinis tikslas – klientų pritraukimas ir pelnas. Būtent dėl šios priežasties sistema, kuri priimtų rezervacijas, yra būtina. Dėka Wix Bookings tiek jūs, tiek vartotojas galės itin patogiai valdyti registracijos procesus. Čia jūs galėsite išdėstyti savo paslaugas vienoje vietoje kartu su patraukliomis nuotraukomis, aprašymais bei leisti klientams užsiregistruoti individualiose arba grupinėse sesijose. Taip pat šis įrankis leis itin paprastai priimti apmokėjimus už suteiktas paslaugas. Dar vienas privalumas – suplanuoti susitikimai iškart atsidurs jūsų bei kliento darbo kalendoriuose, o priminimai apie juos bus išsiųsti vartotojo el. paštu. Be to, visą informaciją apie klientą, kurią jis nurodė registracijos metu, galėsite rasti vieno mygtuko paspaudimu. Visus procesus jus bei jūsų komanda galės valdyti per Wix Mobile App – išsiųsti sąskaitas, atsakyti į žinutes bei priimti rezervacijas. Ar gali būti paprasčiau?


Wix Bookings įrankis leidžia atlikti šiuos veiksmus (ir dar daugiau!):


• Priimti užsakymus internetu visą parą iš bet kurio įrenginio.

• Valdyti darbuotojų kalendorius.

• Sinchronizuoti Wix ir Google kalendorius.

• Siūlyti grupių klases ir narystės planus.

• Išsaugoti ir redaguoti klientų informaciją.

• Priimti saugius mokėjimus ir indėlius bei išsiųsti sąskaitas.


Paįvairinkite rezervacijų paslaugą papildomomis funkcijomis


Visai neseniai Wix.com išleido du papildomus įrankius (API), kurie padės jūsų darbus atlikti dar sklandžiau ir efektyviau. API yra tam tikra programavimo sistema. Tik neišsigąskite! Pažadame, tai nėra taip baisu, kaip skamba. Iš tiesų API yra tik įmantrus pavadinimas to, ką vadiname – patobulinimu.


Pirmasis įrankis – getServiceAvailability API. Jo tikslas – pagerinti rezervacijų organizavimą per Wix bookings. Šis API padeda jūsų darbuotojų komandai patogiau matyti užsakymų kalendorių, kuriame patogiai matomi visi klientai.


Antrasis įrankis – checkOut API. Šio įrankio tikslas – patobulinti valdymo funkcionalumą. Būtent jo dėka klientai gali patogiai susimokėti už suteiktas paslaugas.


Jau susipažinote su API, tad metas išsiaiškinti, ką šie įrankiai leidžia daryti jūsų svetainėje:


Sukurkite savo tvarkaraštį. Wix Code API suteikia jums galimybę kontroliuoti savo tvarkaraščio pateikimą. Įsivaizduokite, kad esate populiarus asmeninis treneris su dideliu užimtumu. Kai į svetainę atvyksta potencialus klientas, nenorite eikvoti jo laiko, todėl dėka API vartotojas gali matyti jūsų laisvus laikus daug paprasčiau.

Koreguokite paslaugų puslapius. Kai kas nors užsisakys paslaugą jūsų svetainėje, šios API funkcijos leis sukurti individualius patvirtinimo pranešimus. Vietoj bendrinio „Ačiū!“ pranešimo, kuris pasirodo kiekvieną kartą, kai kas nors baigia užsakymą, galėsite pakartoti svarbią informaciją, kurią turėtų žinoti jūsų klientai arba pasiūlyti tam tikrą produktą. Šiame vaizdo įraše žemiau pamatykite, kaip atrodo dinamiškas puslapis ir kaip galite jį naudoti savo verslo pranašumui.

Padarykite prieinamą paslaugų sąrašą. Kadangi jūsų verslas plečiasi ir įdarbinate vis daugiau darbuotojų, atsiranda didesnė tikimybė pasimesti tvarkaraščio duomenyse. Automatiškai sinchronizuojant visas rezervacijas, padarytas jūsų svetainėje su Google kalendoriumi, nereikės jaudintis dėl dingusių duomenų.

Pasiūlykite greitą registracijos nutraukimą ir valdykite susitikimus. Dar vienas būdas patenkinti klientų poreikius yra greito užsakymo galimybė. Pašalinkite bet kokį papildomą nereikalingą paspaudimą savo svetainėje, kuris gali trukdyti jūsų klientui sklandžiai pasiekti jūsų paslaugą.


Pasinaudokite šiomis naujomis Wix Code Bookings API funkcijomis ir palengvinkite užsakymų priėmimą, kuris bus patogus ne tik jums, bet ir jūsų vartotojams!