Atnaujinkite savo tinklalapio funkcionalumą: 9 programėlės, kurios padės tai padarytiTinklalapio valdymas ir jo pritaikymas klientų poreikiams gali pasirodyti, kaip daug laiko ir energijos reikalaujanti užduotis. Tačiau jei į pagalbą pasitelksite skirtingas funkcijas atliekančias programėles, viskas taps kur kas paprasčiau. Norintiems išplėsti tinklalapio funkcionalumą, rekomenduojame apsilankyti „Wix App Market“. Čia galite rasti šimtus programėlių ir įskiepių, naudingų įvairiems verslo tipams: nuo rinkodaros iki analitikos įrankių. Pristatome jums 9 programėles, kurios gali prisidėti prie jūsų verslo sėkmės.


01. „Visitor Analytics

„Visitor Analytics“ – įrankis, kuris pateiks išsamias įžvalgas apie tai, kaip lankytojai sąveikauja su jūsų tinklalapiu. Šis įrankis, kaip ir įprasta, rinks svarbiausias tinklalapio statistikas, o pateiks jas itin patogiai. Čia galėsite stebėti tinklalapio lankytojus pagal jų šalį, įrenginio tipą, pateiks konversijų rodiklį, o diagramas bei grafikus bus lengva suprasti. Be to, galėsite peržiūrėtų lankytojų naršymo kelią tinklalapyje – taip tiksliai žinosite, kur jie lankosi ir ką peržiūri. „Visitor Analytics“ taip pat leidžia eksportuoti visus analizės duomenis į „Excel“ skaičiuoklę, kad viskas būtų dar paprasčiau.


02. „123 Form Builder

Naudodamiesi programėle „123 Form Builder“ be vargo galėsite sukurti formą, pritaikytą būtent jūsų prekės ženklui. Čia galėsite kurti apklausos, kontaktines ar kitas reikiamas formas, kurios padės jūsų klientams informaciją užpildyti greičiau ir patogiau.


03. „POWR

Įskiepis „POWR“ sukurtas padėti jūsų smulkaus verslo tinklalapiui augti. „POWR“ siūlo įrankius, padėsiančius padidinti konversijas, pritraukti daugiau sekėjų jūsų socialiniams tinklas, palaikyti savo klientus ir rinkti jų įžvalgas. Pavyzdžiui, su „POWR“ galite savo tinklalapyje įtraukti skiltį, kurioje lankytojai galės pamatyti, kiek žmonių lankėsi ar dabar yra jūsų tinklapyje. Tai ne tik padės lankytojams pasitikėti tinklalapiu, bet ir jums įvertinti savo pažangą.


04. „Tidio

Šis tiesioginių pokalbio įrankis bus puikus jūsų rinkodaros strategijos papildymas. „Tidio“ leidžia pamatyti, kas realiuoju laiku naršo jūsų tinklapyje, taip pat pateikia įžvalgas apie būsimo kliento geografinę vietą ar įrenginio tipą. Dar svarbiau tai, kad naudojant „Tidio“, potencialūs klientai galės bet kada susisiekti tiesiogiai su klientų aptarnavimo centru – taip sutrumpinsite atsakymo laiką ir padidinsite pardavimus.


05. „Mailmunch“

„Mailmunch“ – įrankis, padedantis lengviau planuoti ir vykdyti elektroninio pašto rinkodarą. Pavyzdžiui, „Mailmunch“ padės jums sukurti nuolaidų kuponus, kurie paskatins lankytojus užsiprenumeruoti jūsų naujienlaiškį. Taip pat čia galite kurti įvairias formas, kaip iššokančius langus (angl. popups) ir pritaikyti jų stilių pagal jūsų prekinio ženklo spalvas. Tokio tipo formos tikrai padės atkreipti tinklalapio lankytojų dėmesį.


06. „Elfsight

Nuo formų kūrimo iki turinio ir socialinių tinklų valdiklių – „Elfsight“ siūlo daugybę naudingų įrankių, kurie gali papildyti jūsų tinklapį. Pavyzdžiui, galite naudoti socialinių tinklų valdymo įrankį – taip galėsite paversti „Instagram“ paskyrą matoma tinklalapyje arba komunikuoti su klientais tiesiai per „Facebook“ paskyrą. Be to, galite įterpti atsiliepimų skiltį – tai padidins potencialių klientų pasitikėjimą.

07. „Poptin

Dažniausiai sėkmingos įmonės nori pritraukti kuo daugiau potencialių klientų, padidinti el. pašto prenumeratorių skaičių ir padidinti tinklapio lankytojų susidomėjimą. Nors tam yra įvairių būdų, galite pradėti nuo tinkamų įskiepių pridėjimo prie savo svetainės. „Poptin“ siūlo įrankius apklausoms atlikti ir pagerinti prenumeratų rodiklius. Programėlė taip pat dalinasi automatizuotais pasiūlymais, kad sulaikytų klientus nuo pirkinių krepšelio atsisakymo ir išėjimo iš tinklalapio.


08. „QuickBooks

Norėdami automatizuoti apskaitą, integruokite „OneSaas by QuickBooks“ į savo tinklalapį. Ši programėlė palengvins jūsų gyvenimus ir padės išvengti sąskaitų-faktūrų rašymo ranka – tai bus padaryta automatiškai, gavus užsakymą tiesiogiai iš internetinės parduotuvės . Ji taip pat seka, kas vyksta jūsų svetainėje: pavyzdžiui, jei įkeliate naują produktą, „QuickBooks“ automatiškai sukonfigūruoja naujus elementus savo įrašuose. Tai suteikia paprastesnę apskaitos sistemą ir pardavimo duomenų valdymą.


09. „Dropbox

Nesvarbu, ar renkate gyvenimo aprašymus skirtus naujai darbo vietai savo įmonėje, ar jums reikia paruošti nuotraukas pagal užsakymą, galite palengvinti dokumentų pateikimą tinklapyje. Susiekite tinklalapį su „Dropbox“ paskyra ir klientai galės be vargo įkelti reikiamus failus.