7 geriausios motyvacinės tinklalaidės, padėsiančios padidinti pasitikėjimą savimi


Motyvacija neatsiranda savaime – tai įgūdis, kurį reikia stiprinti. Nesvarbu, ar norite pagerinti savo produktyvumą, pradėti naują kūrybinį projektą ar sukurti tinklalapį, motyvacija bus naudinga visose gyvenimo srityse. Taigi, ką daryti, jei esate įstrigę rutinoje ir trūksta įkvėpimo? Klausykite motyvacinių tinklalaidžių (angl. podcasts)!


Tinklalaidės dažniausiai yra ne tik nemokamos ir lengvai prieinamos, bet ir padedančios rasti įkvėpimo. Jos gali priminti, kad visi esame žmonės – mums nuolat atsiranda abejonių, problemų ir krizių, tačiau turime galią jas paversti galimybėmis. Kartais mums tiesiog reikia keleto praktinių patarimų, kad pasijaustume geriau ir galėtume judėti į priekį.


Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Jei taip, mes išrinkome keletą geriausių motyvacinių tinklalaidžių būtent jums.


01. The Art of Charm

„The Art of Charm“ apima įvairias temas, įskaitant santykius, laimę ir produktyvumo patarimus. A. J. Harbinger‘is ir Johnny Dzubak‘as yra šios tinklalaidės įkūrėjai ir turi daugiau nei 11 metų mentorystės patirtį. Be tinklaraščio kūrimo, šis duetas randa laiko ir tinklalaidei, kurioje yra daugiau nei 700 epizodų. Jie taip pat siūlo didelį išsamių ir įkvepiančių interviu pasirinkimą. Ši motyvacinė tinklalaidė padeda sustiprinti pasitikėjimą savimi, kai sprendžiate gyvenimo iššūkius, pradedant asmeniniais santykiais ir baigiant karjera.


Rekomenduojame paklausyti:

· „The Art of Charisma Toolbox“

· „How to Handle Awkward Social Interactions with Miki Agrawal“

· „The Art of Leadership in Business with Patrick Lencioni“


02. The Minimalists

Joshua Fields‘as Millburn‘as ir Ryan‘as Nicodemus kuria įkvepiančią tinklalaidę „The Minimalists“, kurioje kalba apie tai, kaip gyventi prasmingai turint mažiau. Pateiktame sąraše esantys epizodai yra puikus motyvacinių citatų ir idėjų šaltinis. „The Minimalists“ siūlo džiaugtis tuo, ką turi ir atsisakyti nereikalingų daiktų.

Viskas, kas yra susiję su šia tinklalaide, yra labai paprasta ir nesudėtinga – pradedant tinklalapio dizainu ir baigiant pasirinktomis temomis epizodams. Kiekvienas epizodas sutelkia dėmesį į tam tikrą temą ir pateikia atsakymus į svarbius klausimus. Originalios įžvalgos, kurias šie kūrėjai atneša į pokalbį, atveria akis.


Rekomenduojame paklausyti:

· „Community“

· „Best Life“

· „Busyness“


03. The School of Greatness

„The School of Greatness“ su Lewis‘u Howes‘u yra nepaprastai populiari dėl daugelio priežasčių – tai ne tik aukštos kokybės, bet ir labai tikroviška, jauki tinklalaidė, kurioje rasite įkvepiančių temų apie santykius, verslą, sveikatą, sėkmingus žmonių įpročius.

Jei nenorite investuoti laiko į vieną iš ilgesnių interviu epizodų, jums patiks kur kas trumpesni „5 Min Friday“ epizodai, kurie, nepaisant jų trukmės, gali padaryti stebėtiną poveikį.


Rekomenduojame paklausyti:

· „Become Friends with Fear“

· „The Power of Your Voice and How It Can Change the World“

· „How to Hack Your Mind (and Heart) to Change Your Life“


04. Hidden Brain

Ši fantastiška tinklalaidė yra nuostabi erdvė tiems, kuriems patinka mokytis. Shankar‘o Vedantam‘o vedamas „Hidden Brain“ padeda žmonėms suprasti protu nesuvokiamų minčių gylį per realaus gyvenimo istorijas ir mokslinius faktus. Jie tai daro tokiu būdu, kuris „atskleidžia nesąmoningus modelius, veikiančius žmogaus elgesį, ir šališkumą, lemiantį mūsų pasirinkimus“. Nors formatas gali atrodyti paprastas, toli gražu taip nėra. Čia gausu įkvepiančių, intriguojančių ir ypatingų istorijų apie gyvenimą, meilę, mokslą ir pasaulį.


Rekomenduojame paklausyti:

· „The Cowboy Philosopher: A Tale of Obsession, Scams, and Family“

· „Why We Love Surprises: The Psychology of Plot Twists“

· „Did That Really Happen? How Our Memories Betray Us“


05. Kwik Brain

„Kwik Brain“ – tinklalaidė apie efektyvesnį mokymąsi. Ją sukūrė ir veda greito skaitymo ir atminties ekspertas Jim‘as Kwik‘as, kuris, kaip ir galima tikėtis, smagiai ir greitai aptaria įvairias temas. Taip pat neturėtų stebinti ir tai, kad dauguma epizodų trunka vos 20 minučių, o kartais jie būna dar trumpesni.

Būdamas penkerių metų, Kwik‘as patyrė galvos traumą, dėl kurios jam kildavo sunkumų mokykloje. Galiausiai, padedant komiksams, jis išmoko skaityti, o vėliau stengdamasis „sutvarkyti“ smegenis atrado dar kai ką įspūdingesnio. Kwik‘as nusprendė išnaudoti savo įgūdžius ir žinias tam, kad padėtų žmonėms – vien jau tai yra priežastis pasiklausyti jo tinklalaidės.


Rekomenduojame paklausyti:

· „How to Maintain High Brain Energy with Ben Greenfield“

· „How Your Blood Sugar Affects Your Brain with Max Lugavere“

· „How to Protect Your Brain with Dr. Lisa Mosconi“


06. Mental Illness Happy Hour

Tinklalaidė „Mental Illness Happy Hour“ yra savaitinė internetinė tinklalaidė, kurioje kalbinami komikai, menininkai, draugai ir gydytojai. Kiekviename epizode nagrinėjamos psichinės ligos, traumos, priklausomybės ir pesimistinis mąstymas. Ši tinklalaidė primena žmonėms apie realias kliūtis, su kuriomis jie susiduria kasdien. Tinklalaidės vedėjas komikas Paul‘as Gilmartin‘as nebijo per juoko prizmę kalbėti apie tai, kas svarbu.


Rekomenduojame paklausyti:

· „Secrets and Trust – Sam Dingman“

· „Moral Injury – Veteran Tom Voss“

· „From Chaos to Purpose – Wendy Adamson“


07. The Dave Ramsey Show

Dave'as Ramsey yra septynių perkamiausių knygų autorius – tai žmogus, kuris tikrai daug žino apie pinigus. Tai yra tinklalaidė, kuri ne tik padeda apsibrėžti ir susikurti finansinius tikslus, bet ir išlikti motyvuotam visos kelionės metu. Tinklalaidėje kalbama šiomis finansinėmis temomis – skolos, investicijos, smulkaus verslo apskaita, pinigų augimas, išėjimas į pensiją ir draudimas.

Trumpai tariant: Dave'as Ramsey žino, kaip valdyti savo pinigus. Jūs taip pat galite to išmokti, jei įsijungsite šią tinklalaidę.


Rekomenduojame paklausyti:

· „An Eagle That Doesn’t Leave the Nest Becomes a Turkey“

· „You Don’t Have to Repeat Your Family’s Mistakes“

· „Is There a Spending Limit on Pets?“

1 view