7 efektyvūs būdai nukreipti vartotojų srautą į savo tinklalapįDaugumai jauno verslo atstovų internetinė svetainė yra svarbi verslo plėtros dalis, o tam, kad tas verslas dar labiau plėtotųsi, svarbiausia užtikrinti vartotojų tinklalapyje srautą.

1. Naujienlaiškiai: tegul apie jus sužino visi

Natūralus žingsnis, norint pritraukti srautą į savo tinklalapį, yra elektroninių laiškų marketingas. Tai puikus būdas parodyti jūsų naujausius blog‘o įrašus arba informuoti klientus apie nuolaidas, tuo metu taikomas internetinėje parduotutuvėje. Kartais net trumpas pasisveikinimas gali priminti, kad jūs visada esate šalia (ir esate nuostabūs). O su Wix Shoutout galite susikurti puikų naujienlaiškį visiškai nemokamai!

Taip pat nepamirškite, kad gegužės 25 d. įsigaliojus naujam Bendrųjų duomenų apsaugos reglamentui, privalote turėti vartotojų sutikimą, norėdami juos pasiekti savo naujienlaiškiais!

2. SEO: pradėkite nuo svetainės pagrindų

SEO, paieškos sistemos optimizavimas, yra žinomas kaip procesas, maksimizuojantis lankytojų skaičių, užtikrinant, kad internetinė svetainė bus paieškos rezultatų viršuje.

Kiekvienas geras vakarėlių planuotojas žino, kad pasiruošimu būtina pasirūpinti iš anksto, kol svečiai neatvyko. Kalbant apie SEO, jūs esate vakarėlio planuotojas, jūsų internetinė svetainė yra vakarėlio vieta, o paieškos sistemos yra jūsų svečiai. Taigi, įsitikinkite, kad jūsų tinklalapis yra paruoštas paieškos sistemoms. Daugiau apie SEO ieškokite čia.

3. Būkite socialūs!

Šiais laikais išvengti socialinių tinklų – beveik neįmanoma. Vis dėlto, kai kurie verslai vis dar neturi Facebook, Twitter, Instagram ar kitų socialinių tinklų paskyrų.

Nesvarbu, kokia yra jūsų tikslinė auditorija, ji vis tiek bus socialiniuose tinkluose. Klientų aptarnavimas ir įtraukimas per socialinius tinklus padeda plėsti jūsų bendruomenę. Kai tik turėsite naują blog‘o įrašą savo svetainėje, pasidalinkite juo socialinėse paskyrose, kad žmonės būtų nukreipti į jūsų tinklalapį. Taip pat būtinai įdėkite savo internetinės svetainės nuorodą savo socialinės paskyros profilyje ir naudokite savo tinklalapyje „socialinių tinklų juostą“, kad visos jūsų paskyros socialiniuose tinkluose būtų lengvai ir tiesiogiai prieinamos.

4. Kurkite blog‘o įrašus apie savo sritį

Mes įsitikinę, kad esate girdėję apie tai, kad blog‘as – naudingas įrankis SEO ir jūsų svetainės srauto didinimui. Kuo dažniau tinklalapyje aptinkama nauja informacija, tuo geresni bus jūsų paieškos rezultatai. Tai svarbi žinia tiems, kurie įrašus deda tik kartas nuo karto!

5. Svečiai blogeriai

Ieškote, kaip praturtinti savo blog‘ą nauju, dar nematytu turiniu? Galbūt tai galėtų padaryti svečias tinklaraštininkas, galintis kartais sukurti įdomų ir aktualų jūsų blog‘o įrašą? Kodėl tai naudinga? Jūsų skaitytojai gaus naujo turinio iš kito požiūrio kampo, o svečias blogeris sukurs įrašų, kuriems jūs galbūt neturite patirties. Kitas pliusas – svečio sekėjai greičiausiai susidomės jūsų svetaine, kai pranešimas bus paskelbtas. Nauda abipusė!

6. Blogeriai ir influenceriai

Paprastai tariant, ši marketingo technika susijusi su partnerių paieška jūsų svetainės populiarinimui. Susisiekite su blogeriais ar influenceriais, kurie yra artimi jūsų sričiai ir pasiūlykite bendradarbiauti! Leiskite jiems išbandyti savo prekes ar paslaugas ir apie tai papasakoti savo sekėjams. Taip srautas jūsų tinklalapyje neabejotinai padidės.

7. Ieškokite forumų

Jei jūsų verslas specializuojasi konkrečioje srityje, pasidomėkite, ar yra internetinių forumų, skirtų diskutuoti apie jums svarbias temas. Tai ne tik suteiks jums vietą užmegzti pokalbį su kitomis suinteresuotosiomis šalimis, bet tai taip pat bus puiki vieta palikti nuorodą į jūsų svetainę. Svarbu nesireklamuoti per daug ir viską daryti saikingai – kitaip visi jūsų žinutes matys kaip interneto šiukšles.