6 pokyčiai Tavo tinklalapiui, apie kuriuos net nepagalvojaiNet jei nesi stiliaus ikona, laikas nuo laiko tikrai įsigyji kažką naujo ir taip atsinaujini drabužinės turinį. Ir net jei nesi interjero dizaineris, savo namuose nelaikai baldų, pagamintų praėjusiame amžiuje. O kaip yra su tinklalapiais? Jie taip pat, kaip ir baldai ar drabužiai, retkarčiais reikalauja pokyčių.

Vienas iš geriausių Wix siūlomų tinklalapio kūrimo privalumų yra tai, kad tu kada tik panorėjęs gali jį atnaujinti, keisti bei tobulinti. Tai puiki proga nuolat išbandyti kažką naujo! Tinklalapio kurti iš naujo tikrai nereikia, tačiau nežymūs pakeitimai gali būti išties reikšmingi.

Šiame blog‘o įraše rasi keletą patarimų, kaip greitai patobulinti savo tinklalapio dizainą ir padaryti jį priimtinesnį vartotojams. Geriausias dalykas, jog tai nereikalauja daugybės pastangų, todėl nereikės sugaišti daugybės laiko.

1. Animuoti tinklalapio elementai

Animacija tinklalapio dizainui prideda dinamiškumo. Galima naudoti keletą animuotų efektų, bet tuo pačiu išlaikyti klasikinį svetainės stilių. Tokių judrių elementų panaudojimo pagalba tinklalapiui bus suteikta žaismingumo, tačiau svarbu nepersistengti, jog svetainė nevirstų eiline „PowerPoint“ prezentacija.

2. Prenumerata vartotojams

Ar kada susimąstei apie komunikacijos su vartotojais gerinimą? Tai padaryti visai nesunku. Tinklalapyje pakanka pridėti prenumeratos formą, kurioje žmonės registruotųsi norėdami gauti naujienlaiškį. Išbandyk Wix ShoutOut stiliaus kūrimui ir suformatuok naujienlaiškį remiantis savo tinklalapio dizainu – taip ne tik informuosi, tačiau ir sudominsi vartotoją.

3. „Baltoji erdvė“

Dažniausiai „baltoji erdvė“ neturi jokio turinio. Visgi, ji gali turėti gana svarbią funkciją. Pastaroji tinklalapio išdėstymo struktūrai duoda tam tikros logikos, padeda atkreipti vartotojo dėmesį. Tinklalapyje galima sukurti kelias baltas erdves ir taip suteikti svetainei šviežumo.

4. „Gyvas“ pokalbis

Ar tinklalapis suteikia vartotojui pakankamai galimybių palaikyti ryšį su jūsų verslu? Galbūt vertėtų sukurti platformą, kuri leistų susisiekti čia ir dabar? Su Wix Chat gali pakviesti vartotojus pradėti pokalbį. Atsakyti galėsi kompiuterio pagalba (naudodamas Wix Engage) arba tiesiog mobiliuoju telefonu (naudodamas Wix Mobile programėlę). Parodydamas prieinamumą sukursi tvirtą ryšį su savo vartotojais.

5. Nauji vaizdai

Vienas iš reikšmingiausių dizaino elementų, kuris suteikia tinklalapiui išskirtinumo, yra vizualai. Vertėtų pereiti per jau esamą turinį ir pagalvoti, kur galima pridėti kažką naujo. Jei vis dar naudojami paveikslėliai iš 2012-ųjų, išties vertėtų paieškoti naujovių.

6. Antraštės

Jei nėra galimybės atnaujinti viso tinklalapio, vertėtų pamąstyti apie svetainės viršuje esančią antraštę. Internetiniame puslapyje apsilankęs vartotojas ją pamato pirmiausiai, todėl net ir nedideli patobulinimai priverčia atkreipti dėmesį. Galbūt derėtų perkelti logotipą į kitą vietą, o gal pakeisti šriftą ar uždėti reklamos skydelį? Visa tai padės sukurti subtilius pokyčius, kurių taip trokštama.