4 SEO patarimai jūsų verslui


Sukūrėte naują tinklalapį? Sveikiname! Viskas, ko dabar reikia – tai užsitikrinti lankytojų srautą. Tam, kad tinklalapis atsirastų kuo aukščiau tokiose paieškos sistemose kaip Google ar Bing, reikia šiek tiek išmanyti apie SEO (Search Engine Optimization) optimizavimą.


Kol daugelis stengiasi šios temos išvengti, iš tiesų ji nėra tokia baisi. Pirmasis žingsnis tinkama linkme yra Wix SEO Wiz – nemokamas ir naudingas įrankis, kuriant jūsų tinklalapio SEO planą.


Žinoma, egzistuoja labai daug ir kitų mažų dalykų, kurie daro įtaką tinklalapio matomumui, tačiau mes rekomenduojame išbandyti Wix SEO ir per valandą pagerinti savo poziciją.


1. Pasirinkite teisingą tinklalapio URL


Prieš viešinant savo tinklalapį, svarbu suteikti jam pavadinimą. Domeno pavadinimas – tai adresas, kurį ves svetainės lankytojai. Kaip ir didelė parduotuvės iškaba virš įėjimo, tai pirmasis dalykas, kurį pamatys lankytojai, atėję į jūsų tinklalapį. Paieškos sistema Google, siekdama suprasti, kaip reitinguoti jūsų tinklalapį, pradžioje taip pat vertina jo domeno tvarkingumą. Tai reiškia – jokių specialių ženklų, grotažymių, tinklalapio ID.


Norite sužinoti daugiau? Peržiūrėkite šį įrašą – teisingo domeno pasirinkimas.


2. Sukurkite pavadinimus ir aprašymus kiekviename puslapyje


Ar žinojote, kad galite sukurti atskirus pavadinimus ir aprašymus kiekvienam puslapiui savo tinklalapyje? Tai trumpi tekstai, kurie tiksliai ir aiškiai apibūdina vykdomą veiklą. Idealiausiu atveju, tekste turėtų būti įpinta raktažodžių ir frazių, susijusių su jūsų verslu.


Ar kada buvote nuvedę pelytę ant vieno iš naršyklės langų? Trumpas tekstas, kuris atsiranda po juo, yra puslapio pavadinimas. Taigi, nors ir nematome tų tekstų nuolat, jie labai svarbūs paieškų sistemoms. Tiesa, šie elementai yra vieni pirmųjų, kuriuos jie tikrina ir turi įtakos jūsų tinklalapio reitingui.


Jei ieškote profesionalaus patarimo, kaip parašyti nuostabų aprašymą, peržiūrėkite šį gidą – polapių optimizavimas.


3. Panaudokite nuorodų pavadinimus


Kadangi jau rašote tekstus savo tinklalapiui, apsvarstykite, kur galite įterpti nuorodų pavadinimus. Kas tai? Nuorodų pavadinimai yra spaudžiamos nuorodos (hyperlink), kurios lankytojus tiesiogiai nuveda į kitas puslapio vietas jūsų tinklalapyje ar kitur internete.


Nuorodų pavadinimai yra puikus būdas pagerinti SEO, tačiau turėkite omenyje, kad per didelis jų ar kitų netinkamų nuorodų, kurios nepadeda lankytojams, naudojimas, gali sukelti įtarimą Google paieškos varikliui.


4. Pridėkite nematomus tekstus savo paveikslėliams


Paieškų sistemos puikiai geba skaityti tekstus jūsų tinklalapyje, tačiau, bent jau kol kas, jos nerado būdo, kaip vertinti paveikslėlius ar nuotraukas. Siekdamos suprasti, kas pavaizduota nuotraukoje, sistemos ieško nematomų tekstų – glaustų nuotraukų aprašymų (ne ilgesnių nei keletas žodžių) apie kiekvieną tinklalapio nuotrauką ar paveikslėlį. Rašydami nematomus tekstus, būkite tikri, kad tiksliai apibūdinate tai, kas vaizduojama paveikslėliuose, tačiau taip pat stenkitės įterpti verslo pavadinimą ar tinkamų raktažodžių.


Norite išmokti daugiau? Peržiūrėkite šį straipsnį – SEO nematomų tekstų rašymas paveikslėliams. Norėdami gauti daugiau patarimų apie nuotraukų ir paveikslėlių optimizavimą tinklalapyje, aplankykite mūsų mėgstamiausio fotografo blogą.


Priedas: Pakelkite savo strategiją į naują lygį su Wix SEO Wiz


Jei esate rimtai nusiteikę SEO atžvilgiu, o taip tikriausiai ir yra, nes jau esate įrašo pabaigoje, mes turime pasiūlymą kaip tik jums. Išbandykite Wix SEO Wiz – intuityvų, visapusišką ir nemokamą įrankį, kuris padės įveikti visus šiuos žingsnius. Reikia daugiau šio magiško įrankio pranašumų?


Štai ką sako pats Google: „Wix vartotojams, šis (Wix SEO Wiz) įrankis yra puikus būdas iškelti tinklalapį, vos jį susikūrus. Nėra laukimo, galvojimo „ar aš jau randamas?“, vos keletas sekundžių ir tinklalapis atsiranda Google.“

6 views