17 naujametinių jauno verslo pasižadėjimų 2018 m.Mieli 2017-ieji, ačiū už visas suteiktas pamokas. Pasistengsime pasimokyti iš savo klaidų ir, tikimės, daugiau jų nedarysime.

Mieli 2018-ieji, mes jums pasiruošę! O kad parodytume savo pasiruošimą, sukūrėme visą sąrašą pasižadėjimų, kad Naujuosius metus galėtume pradėti su trenksmu!

Taigi pristatome svarbiausių jauno verslo 2018 m. pažadų sąrašą:

1. Susikurti svetainę

Nuo fotografų iki verslių mamų – visi šoka į madingą svetainių kūrimo traukinį. O kodėl gi ne? Savo tinklalapio kūrimas ir auginimas yra svarbus elementas jūsų verslo pradžiai ir išskirtinumui. Internetinis tinklalapis – tai vizitinė kortelė internete ir jūsų šansas sužavėti savo potencialius vartotojus. Laimei, Wix.com jums siūlo daugybę skirtingų svetainių šablonų pasirinkimų visoms verslo rūšims.

2. Tapti socialinių medijų guru

Norime to ar ne, socialiniai tinklai tapo didele mūsų dienos dalimi. Net negalvodami tikriname savo Facebooko paskyrą, skelbiame nuotraukas Instagrame, siunčiame žinutes per Snapchatą ir t.t. Facebookui pasiekus daugiau nei 2 milijardus aktyvių vartotojų, nekyla nė menkiausios abejonės, kad kiekvienas verslininkas turėtų investuoti laiko ir pastangų šioje ir panašiose platformose. Reikia pagalbos? Wix turi puikių programėlių kiekvienam socialiniam tinklui.

3. Rašyti blogą

Jei galvojate apie tai, kad reiktų pradėti rašyti blogą, dabar yra puikus metas tai padaryti! Tinklaraščio rašymas turi daug pliusų, vienas svarbiausių – savęs kaip nuomonės lyderio pozicionavimas jūsų srityje ar tinklapio SEO rodiklių pagerinimas.

4. Dusyk patikrinti savo raktažodžius

Dvigubas raktažodžių patikrinimas yra puikus kelias užsitikrinti, kad jūsų tinklalapis bus išreitinguotas aukštesnėje pozicijoje Google paieškos rezultatuose. Primename: raktažodžiai yra 2-5 žodžių frazės, kurias potencialūs vartotojai galėtų parašyti paieškos sistemoje, ieškodami tokio verslo kaip jūsų. Geriausias būdas pakilti paieškos sistemų rezultatuose – pasirinkti tinkamus ir tikslius raktažodžius jūsų tinklalapiui.

5. Tapti draugiškiems mobiliesiems įrenginiams

Žmonėms kasdien vis labiau skubant, svarbu, kad jūsų tinklalapis būtų tam pritaikytas. Svetainė, sukurta su Wix, atrodys puikiai tiek kompiuterio ekrane, tiek ir išmaniajame telefone. Ačiū Wix Mobile Editor!

6. Būti lokaliam

Jei turite fizinę savo verslo parduotuvę, suprantame, kad pagrindinis jūsų tikslas yra pritraukti į ją pirkėjų. Bet kaip juos pasiekti? Svarbiausia – turite užkabinti potencialius vartotojus jau per jų Google užklausas ir paieškos rezultatus. Todėl, visų pirma, turite užtikrinti, kad jūsų parduotuvės pavadinimas, telefono numeris ir adresas būtų puikiai matomi jūsų tinklalapyje. Taip sukursite tiesų kelią iš Google paieškos iki savo parduotuvės durų.

7. Pasinaudoti el. pašto marketingo privalumais

Toks marketingo būdas – stipri priemonė reklamuoti savo verslą – ir tai nesikeis artimiausiu metu! Puikius ir šiuolaikiškius naujienlaiškius galite siųsti naudodamiesi Wix ShoutOut įrankiu.

8. Priimti online užsakymus

Visi, susidūrę su verslo kūrimu ir valdymu, žino, kad viską sukoordinuoti – kasdienis iššūkis. Visą tai išsprendžia Wix Bookings. Klientai galės planuoti ir mokėti už jūsų paslaugas internete kada tik panorės.

9. Sukurti savo prekės ženklą

Šiandien sukurti stiprų savo prekės ženklą yra bene svarbiausia kiekvieno jauno verslo užduotis. Išsigryninkite savo istoriją ir sukurkite bendrą vaizdą, kuris perteiks tai, kas jūs esate. Tuomet tereiks pasirinkti ir nuspręsti, kas yra jūsų pagrindinė auditorija. Supratimas, kas yra jūsų pirkėjai, sutaupys jums ne tik pinigų, bet ir laiko.

10. Testuoti savo produktus

Nesvarbu, ar kuriate naują tinklalapį, ar atnaujinate senąjį, nereikia spėlioti, kuris dizainas ar turinys atneš geriausių rezultatų. Atlikdami verslo testavimus, jūs galite būti užtikrinti, kas veikia ir ką reikėtų pakeisti. Tai puikus būdas patikrinti ir pakeisti jūsų tinklapio detales tam, kad jūsų verslas augtų ir klestėtų. Prie viso to, siūlome prijungti savo tinklapį prie Google Analytics, kad galėtumėte stebėti statistinius duomenis, auditorijos elgesį ir t.t.

11. Nepamiršti bendrauti

Kartais galime taip įsisukti į internetinę rutiną, kad net pamirštame, jog esame ne kas kitas, o socialinės būtybės, kurioms taip pat reikia ir gyvo bendravimo. Geriausi santykiai suformuojami akis į akį, todėl versle ypatingai svarbu pažinti savo klientus ir taip plėsti savo horizontus. Vos tik jūsų verslo akiratis pradės plėstis, žinių ir kūrybiškumo resursai taip pat padidės.

12. Organizuoti renginius

Suorganizuokite kontaktų mugę ar didelį savo verslo atidarymo renginį. Tam nereikės profesionalaus renginių planuotojo, viską galėsite pasidaryti su Wix Events – nepamainomu įrankiu renginių organizavimui ir žodžio apie jį skleidimui.

13. Išnaudoti kalendorių

Sekite nacionalines ir tarptautines šventes ir panaudokite jas savo komunikacijai. Prisiminkite, kad tikimybė, jog klientas grįš į jūsų tinklalapį, bus daug didesnė, jei jis bus patenkintas praeitu apsilankymu. Todėl nesikuklinkite ir pamaloninkite savo pirkėjus įvairių progų išpardavimais. Sulaužykite rutiną pasiūlydami savo pirkėjams specialius nuolaidų koponus!

14. Palaikyti savo tinklapį gyvą

Parodykite tinklapio lankytojams, kad nuolat atsinaujinate ir sekate naujausias internetines tendencijas. Atnaujinkite savo svetainę naudodami madingiausias tų metų spalvas ar pagyvinkite turinį subtilia animacija.

15. Neužmigti ant laurų

Kaip savo srities profesionalai, norite palaikyti savo pulsą ir neatsilikti nuo naujausių inovacijų marketingo srityje. Svarbu domėtis naujausiomis marketingo strategijomis ir įterpti jas į verslo strategiją. Taip savo vartotojams atrodysite nepasenę ir nuolat besikeičiantys.

16. Reklamuotis internete

Tokioje konkurencingoje rinkoje, internetinis marketingas yra neišvengiama priemonė. Kalbant apie jūsų tinklapio reklamavimą internete, Facebook ir Google Adwords tampa nepakeičiami geriausiems rezultatams siekti.

17. Grąžinti duoklę visuomenei

Visada geras jausmas būti didesnio tikslo dalimi. Pats metas tapti kūrybiškiems ir susirasti būdą, kaip padėti skleisti meilę tiems, kuriems to labiausiai reikia. Duokite žinoti savo pirkėjams, kad prisidedate prie gero darbo ir, pavyzdžiui, paaukojate vieną eurą nuo kiekvieno užsakymo tiems, kam to reikia.

Pasiruošę įgyvendinti visus savo naujametinius pažadus? Sėkmės!