12 geriausių rinkodaros tinklaraščių


Neatsilikti nuo savo pramonės tendencijų gali būti didelis iššūkis, o ypač tada, kai visą laiką ir dėmesį skiriate savo verslui. Kad nepraleistumėte aktualiausios informacijos apie rinkodarą ir naujausias tendencijas, būtina domėtis ir plėsti savo žinias. Laimei, šiandien lengvai prieinami rinkodaros tinklaraščiai padės jums kurti įtraukiantį turinį, maksimizuoti jūsų tinklalapio veiksmingumą ir pasiekti reikiamą auditoriją. Rekomenduojame peržiūrėti, mūsų nuomone, geriausius rinkodaros tinklaraščius, kuriuos rasite šiandien:


1. Wix

2. Adweek

3. Neil Patel

4. Social Media Examiner

5. Moz

6. Orbit Media Studios

7. HubSpot

8. Ahrefs

9. Content Marketing Institute

10. Search Engine Watch

11. Copyblogger

12. ConversionXL

1. Wix Blog

Mes didžiuojamės galėdami pasigirti savo pačių kuriamu tinklaraščiu, kuriame dalinamės įžvalgomis ir įvairiomis, su skaitmenine rinkodara susijusiomis temomis. Mes jums padėsime lengviau suprasti SEO (liet. paieškų sistemų optimizavimas) ir socialinius tinklus. Taip pat čia rasite patarimus smulkiajam verslui, elektroninės komercijos straipsnius, internetinio dizaino vadovus, ir, žinoma, begalę įkvėpimo.

Jei ieškote socialinių tinklų rinkodaros patarimų, padedančių padidinti kampanijos sėkmę, mąstote, kaip didinti jūsų internetinės parduotuvės klientų lojalumą ar norite paskaityti apie geriausius Instagram aprašymus, „Wix Blog“ rasite viską, ko ieškote.


2. Adweek

„Adweek“ galima apibūdinti vienu žodžiu – informatyvus. 1970-aisiais pradėtas leisti žurnalas dabar kuria savo tinklalapį, kuriame dalijasi geriausiomis rinkodaros naujienomis įvairiose pramonėse.

„Adweek“ tikslas – suteikti jums naujienas reklamos, medijų ir technologijų srityse. Kadangi šiame tinklaraštyje aprėpiamos įvairiausios temos, jums niekada nebus nuobodu. Čia galite skaityti ne tik apie reklamas ar agentūras, bet ir apie pramogų pasaulį: nuo „Netflix“ naujausio „Stranger Things“ sezono iki populiariausių Helovino reklamų ar dienos reklamų skilties.


3. Neil Patel

Jeigu domitės internetine rinkodara, jau tikriausiai žinote šį vardą.Šiame tinklaraštyje pateikiami naudingi patarimai turinio rinkodaros, konversijų rodiklių optimizavimo, SEO ir kitais klausimais.

Neilo Patelio tinklaraštis leidžia išfiltruoti, kokį turinį norite matyti. O geriausia tai, kad jums nereikės skaityti begalės straipsnių, iki kol jūsų akys pavargs. Video iš jo „Youtube“ kanalo ir tinklalaidės serijos yra patalpintos jo tinklaraštyje, tad galite pasirinkti jums patogiausią mokymosi būdą.

Net pažengę rinkodaros pasaulyje žmonės išmoks kažką naujo ir naudingo. Tinklaraštis dažnai atnaujinamas, todėl galite net neabejoti, kad čia rasite naujausias rinkodaros technikas ir tendencijas.


4. Social Media Examiner

„Social Media Examiner“ dalijasi turiniu, susijusiu su socialiniais tinklais. Šis tinklalapis paremtas vieno langelio principu čia galima sužinoti apie visas naujas funkcijas ar rinkodaros metodus, kuriuos šiandien naudoja rinkodaros specialistai, todėl tai yra vertingas įrankis ir tinklalapis, kurį būtina pasižymėti.


Be socialinių tinklų naujienų ir tendencijų, „Social Media Examiner“ taip pat suteikia naudingą „How“ turinį, leidžiantį jums pradėti naudotis įvairiomis socialinių medijų platformomis rinkodaros tikslais. Nuo „Facebooks Ads“ iki „Instagram“ ir „LinkedIn marketing“ privalote perskaityti visus šiuos vadovus.

Jeigu jau esate pasiviję naujausias tendencijas, „Social Media Examiner“ taip pat siūlo įvairius straipsnius apie įrankius, kurie jums padės pasiekti geriausią rinkodaros rezultatą pasirinktuose portaluose ar padės jums palengvinti darbą su jais. Visi ras kažką naudingo šiame tinklaraštyje.


5. The Moz blog

Jeigu norite gilinti savo SEO ar internetinės rinkodaros žinias, apsilankykite „The Moz Blog“. Pradėtas kurti 2004 metais pagrinde kaip SEO tinklalapis, „Moz“ nuo to laiko gerokai išplėtė savo turinį. Dabar čia galite rasti ne tik SEO patarimus, bet ir informaciją apie rinkodarą, turinio rinkodarą ir kitus įrankius.

Kas išskiria „Moz“ iš konkurentų – tinklaraščio rašytojai. Čia turinį kuriantys rašytojai viską pateikia su neprilygstamu autoritetu, jie taip pat nebijo kalbėti techniškai. Tie, kurie ieško mažiau žinomų arba labiau specifiškų SEO aspektų, turėtų atkreipti dėmesį į šį tinklaraštį.


6. Orbit Media Studios

„Orbit Media Studios“ tinklaraštis skirtas suteikti jums puikių patarimų apie turinio rinkodarą, analizę ir interneto dizainą. Nors pagrindinė informacija sutelkta į turinį, čia taip pat rasite naudingus SEO patarimus.


Tai tinklaraštis, suteiksiantis skaitmenine rinkodara besidomintiems žmonėms daug „aha!“ akimirkų, kai pateikiami patarimai nėra pernelyg techniški, todėl lengvai suprantami net per daug nesusipažinusiems su internetine rinkodara. Taip pat čia rasite temų, nukreiptų į turinio įprasminimą, raktažodžių paiešką ir veiksmingas elektroninės prekybos taktikas.


7. HubSpot

„HubSpot“ misija padėti užauginti jūsų verslą. Suteikiama specializuota programinė įranga padeda verslui klestėti rinkodaroje, pardavimuose ir paslaugose, bet tai nėra vienintelė vieta, kur rasite pagalbos. „The HubSpot“ tinklaraštis yra puikus, vertę suteikiantis šaltinis.


Tinklaraštis suskirstytas į 4 kategorijas: rinkodara, pardavimai, paslaugos bei naujienos ir tendencijos. Tai leidžia iškart pasiekti jums aktualią informaciją. Kiekvienoje kategorijoje pateikiama pakankamai naudingo turinio, aprėpiančio temas, kurios atlieps tiek naujo verslo įkūrėjo, tiek patyrusio rinkodaros specialisto poreikius.


8. Ahrefs

Tikriausiai jau spėjote čia pastebėti SEO tinklaraščių tendenciją. „Ahrefs“ nėra išimtis. Daugiausia šiame tinklaraštyje rašoma SEO temomis, tačiau galite rasti ir kito publikuojamo turinio. Nors pagrindine sutelktas į SEO temas, tačiau ir kitas publikuojamas turinys nėra prastesnis.


Didžioji dalis „Adrefs“ publikuojamo turinio aprėpia bendrąją ir techninę SEO informaciją. Taip pat čia rasite naujausius SEO tyrimus ir su pramone susijusias naujienas. Taip pat galite pasinerti į raktažodžių paieškos ir nuorodų kūrimo subtilybes. Nors kito turinio yra gerokai mažiau, lyginant su SEO dedikuotu turiniu, „Ahrefs“ taip pat publikuoja naudingus straipsnius turinio rinkodaros, socialinių tinklų ir informavimo būdų temomis.


9. Content Marketing Institute

Turinio rinkodara yra puikus būdas pritraukti lankytojų srautą ir pasidalinti su auditorija savo pačių profesinėmis įžvalgomis. Tad natūralu, kad šia rinkodaros tema yra kuriami tinklaraščiai. Vienas tokių yra „Content Marketing Institute“ (CMI), iš kurio galite pasisemti daug žinių.


Šiame tinklaraštyje rašoma apie turinio rinkodarą, ją išskirstant į daugybę aspektų, kad nė vienas šios temos kampas neliktų nepaliestas. Tai ypač puiku, jei turinio rinkodaros srityje turite konkrečių poreikių ar klausimų. CMI temos apima vaizdinį turinį ir dizainą, SEO, strategiją, kūrimą, platinimą ir kt. Kitaip tariant, vienoje vietoje galite sužinoti praktiškai viską, ką norite apie turinio rinkodaros praktiką.

Ir čia dar ne viskas. CMI taip pat siūlo konsultacijas, mokymus, žurnalą ir tinklalaidę turinio rinkodaros temomis.


10. Search Engine Watch

Kaip jau sufleruoja pavadinimas, šis tinklalapis orientuotas į SEO. Šiame tinklaraštyje aprėpiamas platus SEO temų spektras, todėl tikrai rasite tai, kas jus domina SEO pasaulyje. Čia galėsite pasiskaityti įdomius su SEO susijusius straipsnius ir sužinoti daugiau apie PPC (angl. Pay-per-click), socialinius tinklus, turinį ir jo kūrimą.


„Search Engine Watch“ leidžia plačiau pamatyti, kaip skaitmeninės rinkodaros specialistai gali skirtingais būdais maksimaliai išnaudoti SEO strategijas. Tai puikus įrankis, padėsiantis išmokti daugiau arba optimizuoti SEO.


11. Copyblogger

„Copyblogger“ gyvuoja jau nuo 2006 metų ir nuo to laiko buvo pramintas „turinio rinkodaros biblija“. Šio tinklaraščio tikslas – padėti rinkodaros specialistams ir rašytojams kurti ne tik įdomaus turinio strategijas, bet taip pat suteikti patarimus, kaip galima patobulinti tai, kas jau padaryta.


„Copyblogger“ aprėpia ne tik tinklaraščių įrašų rašymą. Čia aptariamos kategorijos: kūrybiškumas (privaloma turinio kūrėjams), tekstų rašymas, produktyvumas, antreprenerystė ir dar daugiau. Visos temos sutelktos į tai, kad taptumėte geresniu turinio rinkodaros specialistu, ir parodo taktiką bei strategijas, kurios gali pakeisti jūsų požiūrį į turinį ir jo kūrimą.


12. ConversionXL

„Conversion XL“ misija – „demokratizuoti elito žinias“. Kitais žodžiais tariant, jie dalijasi žiniomis, kurios dažnai pasiekiamos tik mažai, elitinei grupei žmonių. Tai daroma siūlant aukštos kokybės ir praktišką turinį rinkodaros specialistams, norintiems tapti geriausiais savo profesijoje. Šio tinklaraščio turinio kūrėjai nebijo kalbėti techniškai, kai reikia, jų požiūris gali vienus atbaidyti, o kitus pritraukti. Nepaisant to, jis labai naudingas.

0 peržiūrų