10 geriausių „Instagram“ programėlių jūsų verslo paskyraiDaugiau nei 300 milijonų žmonių visame pasaulyje naudojasi socialiniu tinklu „Instagram“. Ši aplikacija yra ne tik paprasta programa, bet ir įrankis, kurio dėka galima išsiskirti konkurentų minioje. Taigi, siūlome jums 10 geriausių „Instagram“ programėlių, kurios padės sužibėti jūsų verslo paskyrai.

1. „VSCO“: pagrindinis nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimo įrankis

Faktas, kad daugelis iš mūsų „Instagram“ socialininiame tinkle keliame nuotraukas padarytas išmaniuoju telefonu. Dėka „VSCO“ redagavimo programėlės niekas nė neįtaria, kad jos fotografuotos telefonu, o ne profesionaliu fotoaparatu. Ši programa siūlo daug redagavimo įrankių: nuo pačių paprasčiausių (karpymas, kontrasto redagavimas) iki sudėtingiausių (filtrų parinkimas ir pan.).

2. „Unfold“: kurkite gražiausias „Instagram“ istorijas

„Instagram“ socialinio tinklo istorijų skelbimas populiarumu aplenkė „Snapchat“ programėlę. Tiesa, šių dviejų programėlių turinys yra labai skirtingas: „Snapchat“ labiau skirtas asmenukėms, o „Instagram“ socialiniame tinkle viskas susiję su profesionaliu jūsų įvaizdžio kūrimu. Taigi, kaip sukurti nepriekaištingas „Instagram“ istorijas? Parsisiųskite aplikaciją „Unfold“, kuri leis kurti individualizuotas istorijas, nustebinančias jūsų sekėjus. Šioje aplikacijoje jūs galėsite pasirinkti daugiau nei 70 skirtingų šablonų ir penkių šriftų nuotraukoms, vaizo įrašams bei tekstui išdėstyti.

3. „Canva“: tapkite grafikos dizaineriu

„Canva“ programėlė vartotojams suteikia galimybę patiems kurti dizainą, naudojant lengvą, visiems prieinamą formatą. Geriausia tai, kad „Canva“ programa įsimins jūsų pasirinkto įvaizdžio spalvas bei šriftus ir tokiu būdu užtikrins paskyros turinio vientisumą. Šioje platformoje rasite daugybę rėmelių, iliustracijų, figūrų, ikonų ir pasinaudodami šiomis galimybėmis galėsite sukurti tikrus šedevrus!

4. „Magisto“: leiskite savo telefonui kurti profesionalius vaizdo įrašus

Prekės ženklai, kurie savo turinyje naudoja vaizdo įrašus, sulaukia 41 proc. didesnio internetinio srauto, nei tie, kurie to nedaro. Norint sukurti profesionalius vaizdo įrašus, jums tereikia pasisiųsti „Magisto“ programėlę. Populiari programa naudoja dirbtinio intelekto technologijas vaizdo įrašams kurti. Viskas, ką jūs turite padaryti, tai įkelti savo vaizdo įrašus ar nuotraukas, pasirinkti redagavimo stilių ir muziką, o „Magisto“ programėlė sugeneruos jūsų vaizdo įrašą vos per kelias minutes!

5. „Boomerang from Instagram“: puikus būdas sužavėti sekėjus trumpais vaizdo įrašais

„Bumerango“ tipo vaizdo įrašas yra nuotraukų kratinys, kuris sudaro trumpą klipą. Jame vaizdas juda pirmyn ir atgal – šis paprastas triukas gali išlaikyti mūsų dėmesį ilgą laiką! Nėra sunku sukurti „bumerangą“ – tereikia atsisiųsti „Boomerang from Instagram“ programėlę, rasti judantį objektą ir paspausti vienintelį programos mygtuką filmuoti. Kai tai padarysite, „bumerangu“ iš kart galėsite pasidalinti „Instagram“ programėlėje.

6. „Background Music for Video +“: papildykite įrašus muzikos garsais

Muzika dažnai prikausto mūsų dėmesį, ypač socialinių tinklapių vaizdo įrašuose. Galbūt jūs jau sukūrėte vaizdo įrašą, bet pamiršote muzikinį takelį? Tai ne problema! Programėlė „Background Music for Video+“ padės jums lengvai pridėti melodiją vaizdo įraše, kuriuo galėsite pasidalinti „Instagram“ paskyroje. Tai greitas ir paprastas procesas, kuris apima vaizdo įrašo įkėlimą, garso pasirinkimą, sujungimą su vaizdu bei jo paleidimą. Geriausia, kad šis įrankis yra visiškai nemokamas!

7. „Repost for Instagram“: pasidalinkite sekamų žmonių turiniu su kitais

„Instagram“ yra viena iš nedaugelio platformų, kurioje negalima tiesiogiai dalintis savo sekėjų turiniu pačioje programėlėje. Visgi, išeitis yra! Tereikia atsisiųsti „Repost for Instagram“ programėlę, nukopijuoti nuorodą, kuria norite pasidalinti ir sekti tolimesnius nurodytus žingsnius.

8. „Planoly“: tavo socialinių tinklų padėjėjas

„Planoly“ programėlė yra geriausias pasirinkimas, kuris leidžia automatiškai patalpinti jūsų norimą įrašą pasirinktu laiku. Taip pat tai yra puikus įrankis norintiems kurti vientisą turinį– prieš dalindamiesi įrašu, galite įsitiktinti ar nuotrauka derinsis su kitomis jau patalpintomis nuotraukomis.

9. „Linktree“: patalpinkite daugiau nei vieną nuorodą jūsų „Instagram“ paskyros aprašyme

„Instagram“ socialiniame tinkle galite pasidalinti tik viena nuoroda jūsų paskyros aprašyme. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai jūs sukuriate naują tinklaraščio įrašą arba pridedate naują produktą internetinėje parduotuvėje, reikia panaikinti prieš tai buvusią nuorodą ir pakeisti ją nauja. Tačiau, ką daryti tada, kai visos nuorodos yra svarbios? Su aplikacija „Linktree“ galite įtraukti vieną pagrindinę nuorodą, kuri nukreipia vartotojus į jūsų sukurtą nuorodų sąrašą, neišjungiant „Instagram“ programėlės.

10. „Hashtagify“: raskite jums tinkamiausias grotažymes

Labai svarbus elementas „Instagram“ socialiniame tinkle – „hashtag‘ai“ (liet. „grotažymės“). Juos galite įtraukti į įrašų aprašymus ar „Instagram“ istorijas. Visgi, dažnai kyla klausimas, kaip efektyviai optimizuoti grotažymes? „Hashtagify“ jums padės rasti tinkamiausias žymas! Be to, ši programėlė leis stebėti ir analizuoti kiekvienos jūsų naudojamos grotažymės našumą.