10 geriausių įrankių šventinių atvirukų kūrimui

Updated: Dec 20, 2018


Kai iškrenta pirmasis sniegas, o šventiniai kvapai, atrodo, pasklinda ore, visi kartu stebimės, kaip greitai atėjo didžiosios metų šventės! Juk dar taip neseniai kūrėme šventinius atvirukus savo artimiesiems, kolegoms ir štai atėjo metas vėl sugalvoti ką nors naujo bei įdomaus artėjančioms šventėms. Nesijaudinkite, mes jums padėsime ir supažindinsime su keliais įrankiais, kurie tikrai sužavės jūsų artimiausius arba verslo klientus!


1. Postable


Jeigu norite būti draugiški gamtai, tačiau jus žavi mintis artimuosius nustebinti spausdintais atvirukais, internetinis puslapis Postable yra puikus sprendimas! Visi jų atvirukai yra pagaminti iš 100% perdirbamo popieriaus. Taip pat jūs galite sukurti savo dizainą arba pasirinkti iš begalės talentingų menininkų sukurtų atvirukų. Kai išsirinksite sau patinkantį stilių, ši platforma pasirūpins pašto ženklais ir išsiųs sveikinimą už jus. Be to, Postable siūlo funkciją, kuri padės jums kiekvieną atviruką išsiųsti konkrečiomis datomis.


2. Canva


Canva yra grafinio dizaino įrankis, tad šiame tinklalapyje atvirukų stilių yra begalybė. Platforma tinka tiek elektroniniams, tiek spausdintiems atvirukams, todėl galite lengvai derinti skirtingus raštus, spalvas, foną, lipdukus, nuotraukas ir kitas stiliaus detales. Jeigu trūksta įkvėpimo arba neturite laiko, galite rasti jau paruoštus šablonus, todėl viską, ką jums reikia padaryti, tai sukelti nuotraukas. Gera naujiena yra ta, kad šioje platformoje dauguma funkcijų yra nemokamos. Pabaigus kurti savo šventinį atviruką, galima jį atsispausdinti arba įkelti į savo elektroninį paštą bei siųsti savo draugams, šeimai ar verslo klientams.


3. Paperless Post


Šioje platformoje galima rasti visas paslaugas elektroniniams atvirukams. Susiprojektavę savo atviruką nuo teksto dydžio iki jums tinkamos spalvos bei šrifto tipo, vos po kelių minučių galėsite jį siųsti el. paštu. Be to, čia galite sekti, kas jūsų pranešimą atidarė bei bendrauti su gavėjais per momentinių pranešimų platformą. Paperless Post bendradarbiavo su keliais gerais žinomais prekių ženklais, tokiais kaip Kate Spade, Anthropologie ir The New Yorker, o tai tik dar kartą patvirtina šios platformos kokybę!


4. Punchbowl


Nors dauguma atvirukų įrankių leidžia vartotojams individualizuoti tik pačio atviruko dizainą, Punchbowl platformoje galėsite pasirinkti viską – kortelę ir voko vidaus foną bei spalvą, guminį antspaudą ir pašto ženklą. Daugumoje atvirukų stilių visą tai jums nieko nekainuos! Kai sukursite savo atviruką, galėsite jį išsiųsti el. paštu arba SMS žinute.


5. Amazon


Tikriausiai nustebote, kad didžiausia pasaulyje elektroninės parduotuvės svetainė turi savo atvirukų platformą? Šis prekybos milžinas siūlo daugybę šventinės tematikos atvirukų. Naršydami pamatysite begalę pasirinkimų, todėl tam, kad būtų paprasčiau, turinį galite filtruoti pagal kiekvienos kortelės nuotraukų kiekį, nuotraukų pozicijas, atviruko maketą, spalvų schemą ir skirtingus prekės ženklus. Pasirinkę atviruką, galėsite kurti dizainą ir pridėti savo nuotraukas, asmeninius sveikinimus, šrifto tipą ir dydį. Amazon suteikia galimybę atvirukus pristatyti nemokamai, jeigu jūsų krepšelio suma bus didesnė nei 15 dolerių.


6. American Greetings


Šiame sąraše tikrai reikėtų paminėti ir didžiausią pasaulio atvirukų gamintoją - American Greetings, nes jie siūlo aukščiausios kokybės elektroninius ir spausdinamus sveikinimus. Elektroniniams atvirukams galite pasirinkti vieną iš kelių iš anksto sukurtų šventinių atvirukų su vaizdo įrašu, kuriuose yra animacijos ir muzikos. Ši platforma pataria, kaip originaliau parašyti savo linkėjimą, kaip įteikti dovaną ir dar daugiau – tereikia perskaityti straipsnius jų svetainėje.


7. Artifact Uprising


Artefact Uprising – nėra tik sveikinimo atvirukų svetainė, kartu tai yra ir nuotraukų platforma, kuri skirta spausdinti jūsų asmenines nuotraukas. Kadangi šį tinklalapį sukūrė fotografas, visų vaizdų išdėstymas atvirukuose yra itin originalus. Čia galima rasti daugiau nei 100 pasirinkimų. Visi jie yra atspausdinti ant plokščių, dvipusių kortelių, kurios puikiai tinka įrėminimui arba klijavimui ant šaldytuvo. Taip pat galite pridėti ir savo asmeninę žinutę bei pasirinkti iš kelių vokų spalvų.


8. Minted


Ši internetinė svetainė yra išskirtinė tuo, jog kuria atvirukus su folijos antspaudais. Būtent dėl šios priežasties galutinis rezultatas yra įspūdingas! Be to, Minted bendradarbiauja su dizainerių bendruomene, todėl vokų dizainai yra tikrai išskirtiniai. Dar vienas šių atvirukų privalumas – naudojami įspūdingi ornamentai, todėl gavėjai juos galės pasikabinti ant eglutės arba pasipuošti namus, biurą.


9. Zazzle


Šioje platformoje galėsite kurti ir pritaikyti adresų etiketes, vokus ir šventinius atspaudus, kad viskas derėtų tarpusavyje. Tai įgyvendinti bus itin paprasta, jeigu susidėliosite norimą dizainą, formą ir tematiką arba pasirinksite jau sukurtus atvirukus. Zazzle įrankis leidžia įkelti nuotraukas tiesiai iš Google disko, išmaniojo telefono arba Instagram. Užtikriname, kad šie atvirukai tikrai nustebins jūsų artimuosius!


10. Hallmark


Jūs tikriausiai esate girdėję apie šią atvirukų įmonę, tačiau yra didelė tikimybė, kad atrasite tam tikrų paslaugų apie kurias dar nežinote. Norėdami pradėti, galite pasirinkti vieną iš tūkstančio kortelių, kuriose gausu jausmingų, nuotaikingų ir juokingų nuotraukų, dizainų ir pranešimų. Kai avirukas bus paruoštas, Hallmark jį išsiųs jūsų artimiesiems jūsų vardu. Jei nenorite spausdinimo funkcijos, yra ir elektroninių atvirukų kartu su animacija ir muzika. Taip pat verta peržvelgti 3D iškylančių atvirukų kolekciją, kuri tikrai sužavės net ir viską mačiusį!