Šventinis naujienlaiškis per 2 minutes!



Jei turite verslą, tai reiškia, kad šventės Jums – labiausiai užimtas laikas metuose! Juk turite spėti suplanuoti išpardavimus, atsakyti į telefono skambučius, išsiųsti kalėdinius užsakymus ir t.t. Taip pat vienas iš svarbių, bet dažnai daug kūrybos reikalaujančių darbų – išsiųsti šventinį naujienlaiškį savo ištikimiausiems pirkėjams. Kada tai padaryti ir ar užteks viskam laiko? Nesijaudinkite – Wix ShoutOut padės be vargo išsiųsti gražius ir jaukius laiškus visiems Jūsų lankytojams.

O ką galima pasakyti savo šventiniame laiške? Pateikiame jums 5 paprastas ir smagias idėjas, kurias galite pritaikyti ir savo verslui:

Mūsų šeima sveikina jūsų šeimą (klasikinis sveikinimas)

Kartais geriausi naujienlaiškiai būna patys paprasčiausi. Jūsų pirkėjams patiks į savo pašto dėžutę gauti nuoširdų, draugišką ir asmenišką laiškelį, kuris nereikalaus nieko daugiau tik jų šypsenos. Jei pasirinksite minimalų tekstą, užtikrinkite patrauklų dizainą. Drąsiai naudokite savo darbuotojų nuotrauką – tai pridės asmeniškumo ir leis klientams žinoti, kad šis sveikinimas – nuo viso kolektyvo.

Vaišiname kava!

Visi mėgsta nemokamus dalykus, o jeigu tai yra karštos kavos puodelis – niekas tam neatsispirs. Tokia maža, bet jauki dovanėlė – puikus būdas priminti pirkėjams, kodėl jie myli jūsų verslą ir kodėl jiems verta čia sugrįžti.

Mes žinome, ką jūs mėgstate

Scenarijus toks: jūsų restoranas ar baras rengia šventinį vakarėlį ir norite, kad visi geriausi klientai Naujuosius metus švęstų kartu. Sukurkite trumpą pranešimą, kuris paaiškins, kodėl Naujųjų naktį praleisti jūsų bare bus daug smagiau nei eiti į pergrūstą ir keistą vakarėlį ar būti namuose. Priminkite savo klientams, kad kai jie užsisakys „kaip visada”, jūs tikrai žinosite, ką tai reiškia.

Sutaupykite laiko apsipirkinėdami – leiskite laiką su šeima

Tokia paprasta žinutė parodys jūsų klientams, kad jie jums rūpi. Be to, kas nori praleisti kiekvieną gruodžio savaitgalį eilėse ar ieškant, kur pasistatyti automobilį prie prekybos centro? Apsipirkinėjimas internete sutaupo laiko, o dovanų kuponas – ne tik paprastas, bet ir puikus būdas užsitikrinti, kad visi per Kalėdas gaus tai, ko tikrai nori. Taigi, naujienlaiškis, kuris rekomenduoja draugams ir šeimai dovanoti jūsų parduotuvės dovanų kortelę, gali būti puiki investicija!

Leiskite pasveikinti jus asmeniškai

Vietoje paprasto „ateik į mūsų šventinį išpardavimą“, asmeniškiau skambės žinutė, kuri primins ištikimam vartotojui, kodėl jis mėgsta apsipirkinėti jūsų parduotuvėje. Praneškite apie sezoninį išpardavimą asmeniniu kvietimu, kad kiekvienam galėtumėte įteikti kalėdinę dovaną asmeniškai. Nesvarbu, ar tai bebūtų paprasčiausios kalėdinės kojinės, saldainių dėžutė ar 10 EUR nuolaida jūsų parduotuvėje.

Štai ir viskas – jūsų puikus šventinis naujienlaiškis jau paruoštas!


Jaunojo verslo bendruomenė

El. paštas:

wixhub-LT@wix.com

Rūdninkų g. 2, Vilnius, Lietuva

Paskyra Facebook'e:

Wix Hub Lithuania