Thu, Apr 12 | Didžioji g. 28, Vilnius 01127, Lithuania

Wix paaiškina: saugumas internete ir duomenų apsauga – kas naujo?

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas – 4 žodžiai pastaruoju metu keliantys dižiausią nerimą tavo verslui? O gal nežinai, kaip užtikrinti saugumą klientams savo tinklalapyje? Wix Hub Lithuania kviečia Tave į susitikimą apie saugumą internete ir naujai įsigaliojančio reglamento subtilybes.
Registracija uždaryta
Wix paaiškina: saugumas internete ir duomenų apsauga – kas naujo?

Kur ir kada?

Apr 12, 2018, 6:30 PM – 7:30 PM
Didžioji g. 28, Vilnius 01127, Lithuania

Apie

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas – 4 žodžiai pastaruoju metu keliantys dižiausią nerimą tavo verslui? O gal nežinai, kaip užtikrinti saugumą klientams savo tinklalapyje? Nesijaudink! Wix Hub Lithuania kviečia Tave į susitikimą apie saugumą internete ir naujai įsigaliojančio reglamento subtilybes bei kaip joms tinkamai pasiruošti iki gegužės 25 d.

Pirmasis susitikimo pranešėjas Ernestas Narmontas (Wix.com) pasakos apie tai, kaip tapti saugumo guru internete, atpažinti piktus fišingo kėslus bei kokius duomenų apsaugos sprendimus, leidžiančius užtikrinti klientų duomenų saugumą, taiko Wix.com.

Antrasis renginio pranešėjas Karolis Sadauskas (DAT.lt) aptars svarbiausius naujojo duomenų apsaugos reglamento įneštus pakeitimus, kad gegužės 25-ąją pasitiktum ramus ir pasiruošęs. Karolis pranešimo metu atsakys:

- Kada galima tvarkyti asmens duomenis?

- Kokie pagrindiniai pakeitimai, susiję su sutikimu bei informacija, kurią privaloma pateikti duomenų subjektams pradedant tvarkyti jų duomenis?

- Kaip naudoti slapukus?

- Kokios marketingo (bei remarketingo), socialinių tinklų komunikacijos bei CRM reklamos galimybės, įsigaliojus duomenų apsaugos pakeitimams?

Išmokime atpažinti grėsmes internete ir pasiruoškime Bendrojo duomenų apsaugos reglamento atnaujinimams kartu!

Pranešimų kalba – lietuvių.

Nepamirškite užsiregistruoti – vietų skaičius ribotas.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie visas Wix Hub Lithuania naujienas!

Registracija uždaryta

Share This Event