Tue, Jun 05 | Didžioji g. 28

Wix Events – kaip tapti renginių guru?

Kiekvieną dieną gauname įvairiausių pakvietimų į renginius – nuo mokomųjų seminarų ar meno parodų iki draugų organizuojamų vakarėlių. Kokie yra gero renginio bruožai? Kaip patogiai suvaldyti svečių srautą? Kokios techninės priemonės leidžia patogiai ir be streso suorganizuoti renginį?
Registration is Closed
Wix Events – kaip tapti renginių guru?

Kur ir kada?

Jun 05, 2018, 6:30 PM – 7:30 PM
Didžioji g. 28, Didžioji g. 22, Vilnius 01127, Lithuania

Apie

Kiekvieną dieną gauname įvairiausių pakvietimų į renginius – nuo mokomųjų seminarų ar meno parodų iki draugų organizuojamų vakarėlių. Kokie yra gero renginio bruožai? Kaip patogiai suvaldyti svečių srautą? Kokios techninės priemonės leidžia patogiai ir be streso suorganizuoti renginį? Apie visa tai papasakos du savo srities profesionalai – Katerina Lapienė ir Arnoldas Šeščila.

Pirmoji renginio pranešėja Katerina Lapienė (renginių organizavimo agentūra „Correctus“) pristatys esmines renginių organizavimo gaires ir ypatumus – skirtingus renginių tipus bei renginių organizavimo ABC. Taip pat renginio metu Katerina atskleis, kodėl renginys yra tarsi gyvas organizmas ir kaip suvaldyti visus su tuo susijusius iššūkius?

Arnoldas Šeščila (Wix.com) pristatys Wix.com įrankį renginių organizavimui – Wix Events. Išsiaiškinsime, kaip galima geriausiai išnaudoti šį įrankį, kuriuo patogu ne tik užduoti klausimus savo svečiams ar išsiuntinėti automatinius priminimus, bet ir valdyti svečių sąrašus ir atlikti daug kitokių veiksmų.

Pranešimų kalba – lietuvių.

Nepamirškite užsiregistruoti – vietų skaičius ribotas!

Registration is Closed

Share This Event