Thu, Nov 28 | Wix Lithuania

Darius Kisielius: ar dizainui reikalingas tobulas briefas?

Sužinokite, ar puikiam dizainui reikalingas tobulas „briefas“, kaip jis atrodo ir kaip tobulai jį parašyti.
Registration is now closed
Darius Kisielius: ar dizainui reikalingas tobulas briefas?

Kur ir kada?

Nov 28, 2019, 6:30 PM – 8:00 PM
Wix Lithuania, Didžioji g. 33, Vilnius 01135, Lithuania

Apie

Tęsiame Wix Hub Lithuania renginių ciklą ir pristatome trečiąjį renginį, kuriame kalbės ženklodaros dizaineris Darius Kisielius. 

Lapkričio 28 d. sužinosite, ar puikiam dizainui reikalingas tobulas „briefas“, kaip jis atrodo ir kaip tobulai jį parašyti. 

Dizaino „briefas“ – ne tik dizainerio ir kliento susitarimas ką ir kada reikia padaryti, bet ir kaip bus dirbama, kokiais kriterijais vadovaujantis bus vertinami dizaino pasiūlymai ir galutinis rezultatas.

Savo patirtimi dalinsis Darius Kisielius, virš 20 metų dirbantis vizualinės komunikacijos srityje. Jis yra dirbęs grafikos dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, reklamos agentūrose, startuolių ir korporacijų vidiniuose kūrybos skyriuose Lietuvoje bei Didžiojoje Britanijoje. Kasdieniame darbe Darius kuria brendų, produktų ir paslaugų patirtis naudotojams. Balansuojantis tarp logikos ir žaidimo, racionalumo ir smagumo, ženklodaros dizaineris mėgsta derinti kūrybines technikas su produktų dizaino procesais ir metodais. Dalyvauja projektuose nuo kūrybinės strategijos suformavimo iki dizaino ir įgyvendinimo, dirba savarankiškai arba kūrybinėse komandose. Dariui patinka eksperimentuoti su tipografika, kartais jis rašo dizaino temomis ir studijuoja naudotojo patirčių dizainą. 

RENGINYS NEMOKAMAS!

Registration is now closed

Share This Event