Thu, Mar 12 | Wix.com biuras

Asmeninio prekės ženklo DNR

Šiandien, socialinių tinklų dėka, turime daug daugiau galimybių komunikuoti apie tai, kas mes esame, dėl ko esame ir ką galime pasiūlyti. Kaip galime socialinius tinklus pasitelkti siekdami savo profesinių (ir ne tik) tikslų? Į visus klausimus Dominyka atsakys jau kovo 12 d.
Registration is Closed

Kur ir kada?

Mar 12, 2020, 6:30 PM – 7:30 PM
Wix.com biuras, Didžioji g. 28, Vilnius 01128, Lithuania

Apie

Norite vystyti ir stiprinti savo asmeninį prekės ženklą ne tik siaurame rate, bet ir gerokai platesnėse erdvėse? Wix Hub Lithuania tęsia savo renginių ciklą su tema – „Asmeninio prekės ženklo DNR“, kurią pristatys dr. Dominyka Venciūtė.

Nors daugelis galvoja, kad asmeninio prekės ženklo (angl. personal branding) sąvoka yra gana nauja, tačiau jos apraiškas galime pastebėti net istoriniuose šaltiniuose. Nuo senų laikų žmonės buvo žinomi dėl tam tikrų savo savybių ar kompetencijų, siūlydavo produktus ar paslaugas – suinteresuotosioms šalims užtekdavo pasitikėti asmeniu, kad jas pirktų.

Šiandien, socialinių tinklų dėka, turime daug daugiau galimybių komunikuoti apie tai, kas mes esame, dėl ko esame ir ką galime pasiūlyti.

Kaip galime socialinius tinklus pasitelkti siekdami savo profesinių (ir ne tik) tikslų?

Į visus klausimus Dominyka atsakys jau kovo 12 d.

Renginys nemokamas.

Registration is Closed

Share This Event

Jaunojo verslo bendruomenė

El. paštas:

wixhub-LT@wix.com

Rūdninkų g. 2, Vilnius, Lietuva

Paskyra Facebook'e:

Wix Hub Lithuania